Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel tudnám leszedni a...

Mivel tudnám leszedni a vízkövet a Cumisüveg belsejéből?

Figyelt kérdés

Chicco cumisuvegem belseje rendszeresen vízkő és lesz mosogatás után.

Frosch babyvel mosogatok meg speciális uvegkefevel és ennek ellenére belül olyan "maszatos marad" az ujjakkal lezidon törölni de a kefe meg a bő mosogatószer se oldja le.. Azon is gondolkoztam lehet zsíros a pép amit ebből a az üvegből adok és ha nem vízkő akkor amiatt olyan maszatos.

Mindenesetre nem jön le és rossz érzés hogy alaposan elmosom mégis olyan aztán ebbe készítem el a pépet és adom oda.


2019. júl. 10. 17:32
 1/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam hideg meleg vízzel mosogatószerrel alaposan kiöblíteni sehigy se jön le.

Aztán egyszer csak éltünk..

2019. júl. 10. 17:33
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem éltünket akartam írni 😂✋hanem eltunik
2019. júl. 10. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Ecettel.
2019. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Milyen pépet adsz üvegből?


Ha vízkő, akkor az ecet, citromlé oldja

2019. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy citrommal. Én azt is szoktam csinálni, hogy forralok vizet, beleöntök egy kicsit, rá a cumirész, összerázom, cumilyukon kispriccel és kész. Fertőtlenít is.
2019. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A vízkövet a savak oldják, a zsírt pedig a lúgok. Utána 2-3-szor öblítsd át.
2019. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ecet. Kiöblíted alaposan utána. Az a legtermészetesebb és baja sem lesz a babának. Hagyod kiszáradni, hogy elillanjob belőle az ecet szaga.
2019. júl. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Szentséges Cumisüveg :D

Elnézést az offért, nem bírtam ki, olyan vicces a Cumisüveg nagy C-vel :)

Egyébként ecet és forró víz, igen, csak utána 3x érdemes öblíteni, hogy teljesen kijöjjön, illetve nekünk ez vált be.

2019. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!