Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyasmi, amit feleslegese...

Volt olyasmi, amit feleslegesen vettél meg a gyerek születése előtt? ÉS utána nem használtátok.

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 18:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Babafészek/szoptatós párna, mobilforgó.
2019. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Cumi
2019. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%

Mellszívó, melltartó betét, tejtárolo pohár, nem szoptathattam végül, így ezek nem kellettek.

Pihenöszék: csak kaptuk kölcsönbe, nem volt jó semmire.

Pelenkázó asztal: utáltam, kicsi, féltem, hogy leesik róla, mindig a kanapén pelenkáztam.

2019. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
Mi imádjuk a pelenkázó asztalt vízálló betèttel, ami fost ès pisit lemostunk már róla, nem irigylem a kanapèt :D Plusz minden kèznèl van.
2019. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatós párna szoptatásra nekem se vált be, de pl terhesség alatt és szülés után is nagyon fájt a derekam és csak úgy ment az alvás ha a térdem közé tettem, szóval nem volt felesleges. Cumit, cumisüveget nem használunk mert szopizik. Mellszívot bérlem, de az se volt túl sokat használva. Kiságyát egyelőre még nem használjuk mert velünk alszik, így azzal is ráértünk volna még (mondjuk a matracot ki se csomagoltuk).
2019. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
Kiságy, babakocsi. Felesleges volt még, de nem mi vettük: pólya, Cumi, cumisüveg.
2019. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Cumisüvegek

Cumik

Tejtartózacskó



Tök pénzkidobás volt

2019. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%
Autós cumisüveg melegítő, hordozó kendő, babahinta, pelenkázó , nagy méretű babakád, fürdető karika, légzésfigyelő, kiságy (nem volt hajlandó ott aludni ordított csak mellettem az ágyban nyugodott meg)
2019. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%

Első gyereknél:

cumisüveg melegítő, cumisüveg termosz, egy rakás babás könyv, amit nem volt időm elolvasni, bundazsák, mellszívó (nem tudtam használni), és a létező összes rágóka (mindent rágott, csak azokat nem).


A második gyereknél:

cumik, és a létező összes rágóka (ebbe képes voltam másodszor is beleszaladni)

2019. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Bölcső (nem használtuk, csak kb. 2×)

Pelenkázó asztal (nem volt kényelmes, inkább az ágy)

Babaolaj, hintőpor, fésű

Pólya, hálózsák (utálta mindkettőt)

Zenélő forgó (kb. 1 órát volt fent)

Szundikendő (nem érdekelte)

2019. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!