Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is nehéz volt a bölcsik...

Másnak is nehéz volt a bölcsikezdés?

Figyelt kérdés
Szrptember 2-án megyünk 9.30-ra, ha erre gondolok, összeszorul a torkom pedig nem vagyok depressziós csak életem legszebb 2 éce és 9 hónapja volt itthon, nem tudom, megadatik e még egy gyerek. Nagyon szeretek itthon lenni vele, de szeptember 15-től (addigra kb beszokik) munkát kell keresnem, mert a régi helyemen műszakoztam. Lehet, hogy gyerekesnek néztek, de én nagyon élveztem az itthonlétet vele voltak kisebb, nagyobb súrlódások az elején, de hát kinél nem? Párom nem érti, mert ő 1 hónapos korától újra dolgozott (addig szabin volt) neki az a normális, nekem ez. Fura lesz megszokni. Van még itt olyan anyuka, akinek bölcsis lett a gyereke?
2019. júl. 10. 21:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Hogy élte meg? Nem volt szokatlan, hogy elszaladt 2 év?
2019. júl. 10. 21:18
 2/9 anonim ***** válasza:
A nagynál nehezen viseltem, ő szuper gyorsan és ügyesen beszokott 23 hónaposan, menni kellett vissza dolgozni. Az ikrek szeptember 2-án kezdenek, két éves négy hónaposan, vannak napok, amikor alig várom... Biztos nehéz lesz, de most már itthon is nehéz.
2019. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi azt hittem, én vagyok ilyen ufó. Kicsit tartok a munkakereséstől is 2 éve, 9 hónapja nem dolgoztam előtte 12 óráztam fura lesz hétfőtől péntekig menni.. ha egyáltalán találok valamit, mert azt hallottam több ismerőstől, hogy az anyukákért nem rajonganak.
2019. júl. 10. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy idő után már szerintem is jobb a gyereknek a közösségben. Kora alapján valószinűleg könnyedén beszokik, de függ a természetétől is. Nekem is pont ennyi idősen ment bölcsibe. Én jól vettem, mert a gyerek is nagyon jól érezte ott magát. Imádta, soha nem volt sírás, hogy nem akar menni... Így én is boldog voltam, hogy ezt is megérhettük :)
2019. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Èn vàrom hogy újra kicsit másról is szóljon az életem, és ne csak a játszótéri anyuka legyen a felnőtt társaság. Meg kettővel vagyok itthon, nem könnyű, egyszerre kezdenek majd.. Viszont a munkakeresés tényleg nem könnyű. Nekem is aktuális. Most mondtam vissza egyet, mert csak olyan jöhet szóba amit félre lehet tenni másnapra ha menni kell a gyerekért mert beteg, vagy eleve el sem tudsz indulni..
2019. júl. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én lehet munkaügyitől megyek tanfolyamra 8 hónapig utána visszamegyek a sorra. 2 nap munka, 2 nap pihenő. Sajnos a kereskedelemben a multik nem vesznek fel már többször jelentkeztem eladóival, boltvezetőivel. A kisboltok szart sem fizetnek, irodai munkához meg már öreg vagyok nincs rám támogatás. A sor nem éppen életcél, de nekem vonzó pl az, hogyha beteg a gyerek akkor nem 5 nap szabira jövök v táppénzre, hanem többre. Műszakpótlék, bérlettámogatás.de, ha sül a szakács tanfolyam, abban próbálok elhelyezkedni. :)
2019. júl. 11. 11:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy ott több nap táppénzre jössz el? Ez a legnehezebb talán, hogy elengedjenek táppénzre. Enyémek tuti felváltva lesznek betegek..
2019. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy 2 napot dolgozol, 2 napot pihensz. Nem muszáj táppenzre, szabit is adnak, de ilyenkor több a szabi. Gondolj bele: 8 órázol, kiveszel 5 napot, marad 15. 12 órázol, kiveszel 2 napot és egy hetet itthon vagy, mert legközelebb csak éjszakára mész. 8 órásba 16 napom marad, 12 órában 19...
2019. júl. 11. 14:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocs 8 órában 16 marad nekem 21 nap szabim van (lesz). Én nagyon szerettem ezt a beosztást főleg mikor éjszakára kellett menni, de 3 éves koráig nem mehetek.
2019. júl. 11. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!