Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Átokkeserű a trend it upos...

Átokkeserű a trend it upos rúzsom amit minden nap a számra kenek. Ma is sikerült lenxalnom egy keveset és lehet a kisbabám is kapott véletlen belőle. Gondot okozhat?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre nem eszem a rúzst hanem megnyaltam az ajkam és átokkeserű ízű.

Majd a kislányomnak is adtam puszit a szája mellé és nyalt belőle a nyelve hegyével. 😑


2019. júl. 13. 12:00
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Igen nekem van természetes igényem arra hogy ne lelakott fejjel szakadt pólóban mászkáljak az utcán karikás szemekkel mint egy élő halott.
2019. júl. 13. 14:08
 12/23 anonim ***** válasza:
72%

Szoktam én is sminkelni képzeld el 8as, de rúzst nem használok. Mindig is feleslegesnek tartottam.

Nem kötekedés, de ha keserű, komolyan ne használd Nazzi, nehogy baja essen a kicsikédnek, de tényleg. Pff...

2019. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


A rúzsban merül ki az igényesség ? Világ életemben ritkán használtam, ha mégis akkor a tetoválás típusút, ami nem ragad, nem mosódik el és lenyalni se lehet. 😉

2019. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de egy normális rúzs nem keserű, hanem nincsen íze! Ha már egyszer rájöttél, hogy keserű, akkor miért nem veszel egy újat, más márkát? Amúgy meg nem lesz tőle baja, mert be vannak vizsgálva és a rúzs könnyen az ember szájába kerülhet.
2019. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%

Tényleg nem unalmas még ez a szájába tekert nazzizás? Meddig akarjátok még éltetni?

Kérdező... Ránéztél a szav időre? Szerintem sem normális, ha keserű, de a kérdésedre válaszolva akkor sem lehet baja a babádnak ennyitől.

2019. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Most nézem csajok ez egy Cartice rúzs és nincs rajta szav. idő valszeg lekopott..

De olyan gyönyörű színe van

2019. júl. 13. 14:51
 17/23 A kérdező kommentje:
Jó nyilván nem fogom eszegetni de a számra kenem az nem hinném gondot okoz
2019. júl. 13. 14:53
 18/23 A kérdező kommentje:
Ha meg egy kicsit lenyalok belőle mintassal is megtortenik az nem hiszem hogy károsítjana..
2019. júl. 13. 14:53
 19/23 A kérdező kommentje:
*mint mással
2019. júl. 13. 14:54
 20/23 A kérdező kommentje:
*károsítana
2019. júl. 13. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!