Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megundorodhatott tőlem a...

Megundorodhatott tőlem a terhesség miatt/alatt? Már 1,5 éves a gyerekünk

Figyelt kérdés

A terhességem elejétől gyakorlatilag semmit sem akar tőlem párom. Akkor annyira nem is bántam, hogy nem voltunk együtt, rosszul viseltem a terhességet. De sem utána, sem azóta szinte semmi, már meg sem öleljük egymást. A szülésnél itthon sem volt, az nem lehet az oka.

Próbáltam beszélni vele. Semmire sem jutottunk, nem mondja meg mi a baj. Én ezalatt a másfél év alatt már szinte teljesen kiborultam. 67 kilóval estem teherbe, de ma már 55-56 vagyok. Egy éve elkezdtem edzeni. Igényes vagyok magamra, a kinézetemre, a ruháimra, sminkelem magam ízlésesen, nem túlzottan. Akikkel régebb óta nem találkoztam mindenki azt mondja, hogy milyen jól nézek ki, látszik, hogy elkezdtem sportolni, jót tett az anyaság, stb. Csak a saját párom nem vesz észre. Másfél éve ez megy. Nem vagyok idegbeteg, imádok a gyerekemmel lenni, őt is várom haza minden nap ennek ellenére. Erőszakos sem vagyok vele, hagytam és hagyok is neki időt, de mint két idegen úgy élünk már. Értelmes felnőtt emberek vagyunk, előtte minden szuper volt, egyik pillanatról a másikra változott meg minden. Azért is tűrtem ennyit, mert előtte minden jó volt. Legutóbb teljesen nyugodtan próbáltam vele beszélni, és elmondani neki, hogy én így nem akarom folytatni. Néha az is eszembe jut, hogy talán van valakije, vagy nem tudom. Amikor felhoztam, hogy váljunk el, akkor teljesen kiborult, hogy itt a gyerek, ennyi évet nem lehet kidobni, most hogy teljesen befejeztük a közös házunkat, mindent kezdjünk előről. Ebben igaza is van, de én meg nem akarok így élni.


Egy férfi közben komolyan elkezdett érdeklődni irántam. Eleinte teljesen kizártnak tartottam egy másik kapcsolatot, hiszen feleség vagyok. De most már úgy érzem, hogy nem élhetek így. Mit tegyek? Minden lehetőséget úgy érzem megpróbáltam. Ennyi lett volna a kapcsolatunk? Vagy még ez rendbe jöhet?



2019. júl. 16. 13:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem tudod mi baja? Mi az oka mindennek? Mi az hogy nem mondja el?

Ha nincs kommunikáció változtatni se tudtok vagyis menthetetlenek lesztek.

Mit csinálj? Először is beszélgessetek. Ha nem akar, akkor sokat nem tehetsz, mrad az ultimátum.

2019. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ezt megkérdezted tőle, mit mond? Ez nagyon hiányzik a beszámolódból.
2019. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Titokban van valakije, ez biztos! Neki jó így, kényelmes! Neked így nem jó, megalázó számodra. Mond el neki, és változtass.
2019. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos szerintem is tuti, hogy van nője, csak fosik felrúgni, amit felépített. Ne viccelj, te sem gondolod komolyan, hogy önkéntes cölibátusban él több, mint 2 éve! Van neki más, csak ott a ház, csomó pénz, gyerek, válni macera, meg valahol kudarc. Ezért van még ott. De hogy nem szeret és nem érdekled, az tuti.
2019. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
97%

Tipikus sztori. Megcsal...majdnem 100%.

Az nem életszerű,hogy szülés után 1,5 év eltelt és hozzád se nyúl.

Még ha elhíztál volna vagy maci naciba lennél non-stop se lenne normális. De te vékony,edzett,csinos anya vagy.

Hát ... én nem fognám vissza magam . Érző nő vagy ő meg szarba se néz.

2019. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy mikor lesz gyereketek, vagy lesz-e egyáltalán azt közösen döntöttétek el? Ő lelkes volt? Te se lennél lelkes hogyha olyan dologra kényszerítenének amit igazán sose akartál, vagy még nem most.

Remélem inkább ez mint hogy megcsal...

Egyébként hol volt amikor szültél, hogy azt írod hogy nem volt itthon?

2019. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom h megcsal, de azért azt te is ládod h igen esélyes!

Szerintem csak egyszerűen fél új életet kezdeni. Ebbe a kapcsolatba belerakott sok időtt energiát és PÉNZT.

Ezt azért emelem ki, mert a leírásod alapján neki is ez volt az első gondolata.

De azért "együtt" lennetek, nehogy a befektetéseitek elbukjátok butaság lenne.

Neked is jogod van boldognak lenni, és neki is.

Úgy tűnik h csak külön külön lesztek azok. Ne vesztegesd az időt! Ültesd le és jelentsd be h te válni akarsz, a továbbiakban keresse az ügyvédedet.

2019. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!