Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha lakásban élsz, mennyire...

Ha lakásban élsz, mennyire hallod más gyerekének a sírását? A tiéd sírását mennyire hallhatják, szóltak már érte?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 18:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
2 hónapos a lányunk, eddig még nem panaszkodtak. Bár ő este nyolckor már alszik és éjjel szinte soha nincs fent, főleg nem sír, de hajnali 5-6-7 körül ébred. Persze igyekszünk csitítani, de van amikor minden hasztalan, ezt minden szülő tudja. Egyszer említette a kettővel arrébbi szomszéd, hogy hallotta a picit, de nem volt panasz. Sosem hagyjuk sírni amúgy sem este, sem éjjel. Igyekszünk a lehető legkevesebb kellemetlenséget okozni.
2019. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szörnyűek voltak a szomszédaink ebből a szempontból. Szegény 3-4-5 éves gyereket (nem emlékszem pontosan) ha rossz volt bezárták a fürdőbe -ami a nappalink mellett volt- és hagyták hogy fél óra-óráig sírjon bent és üvöltse, hogy "Anya kérlek megjavulok csak engedj ki, könyörgöm". Hát mondanom sem kell borzalmas volt ezt hallgatni. Amúgy nem hallottunk semmit, mert remekül tervezettek voltak a lakások. Ahol érintkeztek a szomszédos lakások ott az egyik oldal nappalija/szobája/konyhája érintkezett a másik fürdőjével/kamrájával/gardrobjával/előszobájával szóval nem igazán hallottuk egymást.
2019. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
A felettünk lakó kisgyerekes pár vagy veszekszik 22től,vagy d.gnak. 21:30-ig szaladgál a 4-5 éves kislányuk.. Mindent hallunk.
2019. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%
Simán hallod még azt is, ha a másik pisil :D nem hogy ha sír a gyerek! A tiédet is hallják...ennyi. Megszoksz vagy megszöksz. Még nem szóltak érte, de biztos mondtam volna, hogy a gyerekek ilyenek, így tudnak kommunikálni :) Ennyi.
2019. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
98%

Mi panelban lakunk, sok nyugdíjas között, mindenki hall mindent. Nyilván direkt nem hagyjuk sírni a gyereket (már nem a szomszédok hanem a józan ész miatt se), de néha biztos vagyok benne, hogy meghallják ahogy éjjel felriad a fogzó kisbaba. Ez van, amúgy csendesen élünk, próbálunk tekintettel lenni másokra. Szólni így direkt senki sem szólt, illetve páran pont azt mondták, hogy úgy örülnek, hogy végre kisbaba van a házban, szeretik hallani mert végre van egy kis élet. Kedves mindenki nagyon.


Egyébként néhány hete a párom felébredt rá, hogy az alattunk lakó néni jajgat, lement hozzá és kihívtuk a mentőt mert épp rosszul volt. Egyedül élő, idős néni, igazából az mentette meg, hogy papírból vannak a falak...

2019. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Lakásban lakom, itt is vannak zajok. Baba is, egyéb is. Nem veszem észre, mert a saját otthonom "alap zaját" megszokom. Akik jöttek hozzám vendégségbe, rákérdeztek erre-arra, de senki sem tette szóvá a szomszéd babát. A közeli fürdő zenéjét vették észre, meg a trolibusz jellegzes zaját.
2019. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

Mi is laktunk panelban, 1x sem hallottam a lakásban más gyerek sírását, ha a lépcsőházban elmentem az ajtajuk előtt, akkor igen, de amúgy soha.

Az én gyermekeimre sem panaszkodtak soha, pedig a nagy extra sírós volt. Emlékszem az alsó szomszéd megkérdezte a férjemet, hogy hazajöttünk e már a kórházból mert olyan csend van, ekkor volt kb. 2 hetes.

Most kertes házban lakunk, a kertszomszédunkban és szemben is kisgyermekesek laknak. Na őket többet hallom mint a sajátjaimat. Ma délben is szaladtam a lányomhoz, hogy felkelt, de kiderült, hogy a szemben lakó kislány sírt.

2019. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Van alattunk baba, nem szoktam hallani, csak ha a csövek, radiátor környékén sír. De nagyon tompán.

Jobban idegesít az ablak alatt motort túráztató hülyegyerek.

2019. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%
Panelben lakunk. Szomszés kisfiút csak ha éjjel esetleg ébredt, én meg meg a nappaliban olvastam ( éjszakai bagoly vagyok) akkor hallottam, de csak nagyon halkan. Fiunk sose kelt éjjel, csak ha baja volt nagyobb korában. Sose volt panasz.
2019. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
88%
Panelban lakom, nincs gyerekem. Az alattam lakó családban van egy kisgyerek, szoktam hallani ha sír, de vagy túl jó gyerek, vagy nem hallatszik csak akkor ha pont alattam van :D engem nem szokott zavarni.
2019. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!