Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 26 hétben hogy áltatok a baba...

26 hétben hogy áltatok a baba cuccok előkészítésével?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam mikor az ismerőseim mondják, hogy már nekem ekkorra ez is meg az is meg amaz is megvolt, te mikor készülsz beszerezni?

Eddig a munka mellett nehéz volt akármit is el intézni, most meg azt se tudom hogy hol kezdjem. A lakásban kissebb felújításon vagyunk túl. Meg van a baba ágy meg néhány cucc. Sok minden hiányzik,de még úgy gondolom van idő. Tévednék? Csak most már kezd idegesítő lenni mások faggatózása, mintha ez egy verseny lenne ki hamarabb, ki szebbet és többet szerez be? Már kedvem sincs másokhoz, kezdek magamba roskadni.



2019. júl. 18. 22:16
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én a 24.hétben járok. A kisruhákat és a bútorokat megvettük, a kiegészítők, mint a rácsvédő, penekázó lap stb. úton vannak ( neten rendeltem). Már csak a pipere holmikat -fürdető, pelenka...- és a babakocsit kell megvennünk.
2019. júl. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Apránként én is belefogok a vásárlásba. Lassan 28 hétbe lépek.

Mindenkinem örömteli babázást kivánok:)

2019. júl. 26. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!