Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon miért vérezhetek?

Vajon miért vérezhetek?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem. Szülés után 4 héttel megjött és azóta is teljesen pontos. Viszont lenne egy olyan problémám,hogy előző ciklusban közép időben barnázgattam. Elmentem vele a nőgyógyászhoz,felírta a Norcolutot,beszedtem elmúlt. Most ismét középidőben vagyok és tegnap este óta ismét barnázok,de már társult hozzá egy élénk piros vérzés is. Amúgy az orvos csinált ultrahangot is,azon minden rendben volt.Progeszteron hiány lenne? Javasolta, hogy menjek rákszűrésre, pontosan 1 éve voltam,de nagyon soká kaptam időpontot. Akinek ilyesmi volt mi okozta? Menjek vissza vele? Igazából nem nagyon szeretnék... köszönöm a válaszokat
2019. júl. 20. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem progeszteron hiány okozta, de lképzelhető pl peteéréskor is enyhe vérezgetés. Azért rákszűrésre persze menj el, de nem valoszinü h ott a gond. (Azt nem értem miért nem csinált a doki egy füst alatt azt is?) Nekem a norcolut megoldotta egyébként. A doki azt mondta h ha az nem használ, egészségügyi küretre lesz szükség, de én negyven felett vagyok, és azt mondta ezért.
2019. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!