Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz magammal vinni?

Szerintetek gáz magammal vinni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Időpontra kell mennem nőgyógyászhoz. Csak egy sima szűrés/vizsgálat lesz. Viszont úgy alakult, hogy sajnos mégsem tudom megoldani a kisfiam(1 éves) felügyeletét. Szerintetek gáz lenne ha magammal vinném a vizsgálatra? Természetesen babakocsiba és úgy fordítva, hogy ne mozizhasson.
2019. júl. 22. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont egy nőgyógyász szerintem megérti. Arra a pár percre az asszisztens biztos ránéz. Rengetegen vannak segítség nélkül, ők is viszik mindenfelé a picit.
2019. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Addig majd az asszisztens figyel rá. Szerencsére nálunk külön részbe van a vizsgáló, így ha akarna sem láthatna semmit aki a fogadórészben van.
2019. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ha nincs kire hagyni, akkor nincs más megoldás. Meg kell, hogy értsék.
2019. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én voltam így anyukámmal, már nagyobb gyerekként. Leültettek az asztalhoz, háttal az ágynak, kaptam valami játékot vagy színezőt és el voltam magamban. Csak maga a hely rémlik. Szóval megoldható ez:)
2019. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!