Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha babátok nem eszi meg a...

Ha babátok nem eszi meg a rendes ételt a foga vahy az időjárás vahy ki tudja mi miatt adtok helyette tápszert?

Figyelt kérdés
9hós múlt, csak reggel-este van tápszer normál a többi étkezés püré. Jön a foga,1bújt még csak ki. Vannak nagyon jó evő napok és nagyon rosszak. Hagyjam a ha nem kéri majd éhes lesz,vagy adjak tápszert átmenetileg ha elfogadja? Nem szokik vissza rá?

2019. aug. 15. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Ha nincs anyatej, persze hogy tápszert. Eleve 9 hónaposnak még nem kéne ennyi kiváltott étkezés.
2019. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Adj neki tápszert nyugodtan. Amúgy pedig ne hallgass az elsöre, nem baj, ha 3 etkezés ki van váltva, mind2 gyerkőcnél 7 hósan 2 volt kiváltva. A kicsinél most jön majd a 3.

Ha nem fogadja el, mehet a tápszer, nem fog visszaszokni.

2019. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
A fiam egy hét múlva lesz 9 hónapos. Neki is ki van váltva 3 étkezés. Ő anyatejes, de ha nem eszik eleget, én is megkínálom tejjel. Ha azt sem fogadja el, akkor hagyom.
2019. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is anyatejes a 7,5 hónapos lányom, és 2 étkezés van kiváltva. Ha nem eszik eleget, én is kipótlom, bár ha nem reménytelen a dolog, akkor a főzelék után kap dinnyét etetőcumiba, néha az is elég.
2019. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!