Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is visszajött a 2....

Másnak is visszajött a 2. trimeszterben a fáradtság vagy csak az időjárás miatt lehet?

Figyelt kérdés
18. hetet töltöttem a héten és hétvége óta olyan fáradság van rajtam hogy néha bealszok délután vagy ha egésznap dolgom van akkor már kora este ágyba vagyok és rögtön alszok is. Ilyen akkor volt mikor terhességem legelején voltam de akkor még az ágyból is nehezen keltem olyan ólom álmosság volt rajtam. Aztán így a 10 hétre elmúlt.
2019. ápr. 26. 07:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a legutobbi terhessegemnel idonkent visszatert. Volt, hogy egy honapig semmi ilyesmi, majd kicsattantam az energiatol, azutan meg 2-3 napig fel sem keltem volna szivem szerint, ha tehettem volna es mar attol is szedulosre faradtam, hogy temposabban kisetaltam a buszhoz.

Utana pedig ismet semmi bajom nem volt. En vegig mozogtam/porogtem az egesz terhessegemet, leszamitva ezeket a napokat es az elso trimesztert. Szerintem ez normalis.

Ha erzed, hogy pihenned kell, akkor tedd, amennyire tudod.

A masik ket terhessegemre mar nem emlekszem, hogy volt-e ilyen, regen voltak.

2019. ápr. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12+3 hetes vagyok, az elmult 2 hetben nem volt gond. De 2napja mar este 9kor alszom, ragad le a szemem olyan 7 utan.
2019. ápr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!