Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kiflicsücsök és társai? Hogyan?

Kiflicsücsök és társai? Hogyan?

Figyelt kérdés
Igazából még nem láttam gyereket ilyesmit enni, és nagyon félek ezektől. Korban már bőven "benne van" a gyerekem hogy kapjon ilyesmit, csak valahányszor próbálkoztunk akár ezzel akár kukival azt tapasztaltam, hogy nagyon vehemensen harap belőle nagyobb darabot (kukinak pl a felét) és félek hogy nem rágja meg csak egyből lenyelné, mivel egyébként a darabosabb bébiételt el sem fogadja, vagy ha igen egyből nyeli le, nem érzékeli hogy azt rágni kellene, csak úgy rág és teszek a kezemből a szájába kisebb darabokat.
2019. aug. 30. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Csak a kezébe adom és hagyom, hogy elcsócsálja. Persze felügyelet mellett. Lehet hogy ennek hála elkezd rágni is a babád.
2019. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eteto cumit adtam elsonek neki, lédús gyümikkel.

Ezután babakekszet, kiflit de figyelek mikor csócsálja

2019. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Etető cumin mi is túl vagyunk de mivel nagyon válogatós alig volt amit megevett belőle.
2019. aug. 30. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Babakeksz kezdésnek tényleg jó, mert gyorsan elolvad a szájában.

Ez a pufikuki is hasonló, nyállal elég gyorsan oldódik, így azt is nehéz félre nyelni.

2019. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam én is de állandóan fulladozott a pici akkorákat harap, pedig már 13 hónapos. Ezért ha kiflit adok neki(általában ugye szendvics formájában) apró katonákba vágom hogy tudja csipegetni. Vagy karikázom hogy tudja harapni de úgy adom neki hogy én nyújtom hogy tudjam szabályozni a harapás nagyságát. Közben persze próbálkozom, néha adok egészben is pl ma de fulladozott egy nagyobb falattól (nehéz észrevenni mekkorát harap)
2019. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont ettől félek én is! Hogy ő nem tudja szabályozni, és ha én fogom is simán leharap nagyobbat.
2019. aug. 30. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!