Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Aki nem szórakoztatva eteti...

Aki nem szórakoztatva eteti babáját mit tesz ilyenkor?

Figyelt kérdés
Felét kb megeszi a pürének szépen minden bohóckodás nélkül,de ilyenkor is van,hogy az etetőszék csatjával,cimkéjével játszik. Aztán elunja magát,nyafog,dolbálja magát. Ha játékot adok a kezébe babrál vele és nyitja is a száját,megeszi mind. Szóval nem azért kezdett nyafogni mert jóllakott. Aki nem ad játékot evéshez az mit tesz ilyenkor? Befejezitek a kajálást? Aztán ha megéhezik 1 óra múlva megint megetetitek? Nálunk ez így működik a játékkal,rendes nagy adagokat megeszik 3,5-4 óránkēt eszik.Én etetem kanállal,eszik darabodat is de nem annyit hogy az elég legyen, ha ő eszik egyedül nem kell játék neki.

2019. szept. 8. 08:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Utálom, mikor gajdolnak neki evés közben:( míg nem evett magától, addig kanalat kapott, esetleg a vitaminos dobozt, amit rázhatott.
2019. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez van. A kaja felétől kb valami kell a kezébe. De ha nem akkor vagy nem eszik vagy e.szék v.melyik részével játszik,szóval mindegy. Jelenleg a kanál is csak egy játék. Tv nem megy közben, nem is gagyogok,de azt szeretbém ha enne rendesen.
2019. szept. 9. 05:00
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyen rendesen, de olyan áron, hogy rossz szokásokat alakítasz ki benne és gyakorlatilag megtömöd azzal, hogy eltereled a figyelmét? :) Te tényleg nem érzed a visszásságot ebben?
2019. szept. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Oké, de 5 kanál kaja biztos nem elég. Nem arról van szó hogy nem tudom elviselni ha egyetlen kanállal is hagy. Ha pl a 200 g kajából csak 120at eszik meg azt elfogado. De ha csak 20at mert éppen nem akar a székben ülni,azt nem. Ha a felét megeszi játék nélkül az már jó,az a jobbik eset. De van hogy 3 kanál és hiszti. Ma az ebédet egy szó nélkül megette 210g volt. Ez nagyon ritka. Nagyon sokat mozog( szerencsére) vékonyabb baba így is,nem akarom,hogy fogyjon. Eddig rendben volt a súlya mindig a dokinál.
2019. szept. 9. 13:45
 15/15 anonim ***** válasza:
Úgy etetem hogy ha kell neki akkor eszik ha nem akkor nem próbálkozok figyelemeltereléssel, és nem játszom ki. Ha nem eszik nem eszik ennyi. Mellé kapja amit kap (anyatej/tápszer) és jonapot! Miért kell mindenáron megtömni?!
2019. szept. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!