Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen hátulütői lehetnek, ha...

Milyen hátulütői lehetnek, ha valaki nem táplál hozzá, csak egyik napról a másikra azt adja a gyereknek, amit a felnőttek is esznek?

Figyelt kérdés
Tehát 3-4 hónaposan anyatej mellé már pörkölt, spagetti stb
2019. szept. 9. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Összezavarodik az emésztése. Remélem nem gondolod ezt komolyan és csak érdekességből tetted fel a kérdést, mert ezzel súlyosan lehet ártani a gyereknek.
2019. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Ezzel az a gáz, hogy vannak ilyenek.

Nem tesz jót a gyomrának a fűszerhad, az olaj, a hús... Ennyi.

2019. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érdeklődésből kérdeztem mert hallottam egy ilyet és elég fura. Nekem nincs gyerekem még
2019. szept. 9. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Egy 3-4 hónaposnak az emésztését azzal is túl lehet terhelni, ha nem egy kanállal kap az új ételből. És itt az új étel alatt a reszelt/turmixolt gyümölcsre meg főtt krumplira kell gondolni, nem a paprikás krumplira meg a zsírosdeszkára. Egy kanál helyett egy fél bögre gyümölcs hosszan tartó hasmenést okoz egy félévesnek. Szerinted mit okoz egy olyan kaja, ami egy felnőtt, fűszerekhez szokott gyomrú egyednek is azért tud feküdni?
2019. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha bármilyen allergiás reakció előjön, akkor anyukának lövése se lesz, hogy mi válthatta ki.
2019. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Na inkabb kezdjuk itt, h egy 3-4honapost egyaltalan nem kell hozzataplalni.
2019. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!