Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mivel váltottátok ki a...

Ti mivel váltottátok ki a tízórait és ebédet, és mennyi idő után lett újra éhes babátok?

Figyelt kérdés
Enyém 5hós múlt,eszik almát,őszibarackot, répát,sütőtököt. 3napja a tízórait kiváltottuk úgy,hogy a gyümit tejberizspépbe keverem. Ebből megeszik annyit,hogy tápszert nem kér utána,4óra múlva éhezik meg. Ha ezt a rizspépet variálom gyümikkel az jó tízóraira továbbra is? Később a rizspép helyett mehet a babakeksz és egyéb gabonáspép? Ebédre eszi a zöldségeket de abból még nem annyit,hogy elég legyen,iszik t.szert utána. Az ebéd akkor lesz laktató ha hús is lesz benne? Vagy a zöldségpürébe is szokás tenni valamit? A burgonya,édesburg,és szilva( kicsit kemény k*aki miatt) lesz a következő.

2019. ápr. 13. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom lassan 6 hós lesz, először a tízórait váltottunk ki zöldséggel/gyümölccsel, aztán az uzsonnát. Én nem az ebédet váltanám ki a helyedben, mert az "rendes főétkezés". Hanem az uzsonnát, arra mehet az, amit tízóraira nem adsz. Én pl tízóraira adok inkább gyümölcsös dolgokat babakeksszel vagy éppen "tejbegrízt", délután szívesebben adom a zöldséges ételeket. Mehet tésztával, rizzsel, hússal. Nekem a burgonya nagyon megfogta a hasát, így én teszek hozzá egy kiskanálnyi repceolajat is. Így nincs probléma. Én elírtam, hogy csinálom, hogy merítesz-e belőle ötletet vagy baromságnak tartod, rád bízom. :)
2019. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ugyanúgy megmaradt a 3 óránkénti evés.
2019. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem a vedőnő mondta így,hogy mindent akkor adjak,amikorra amugy is szánom majd később,tehát a főzeléket ebédre,gyümit tízóraira. Uzsonnára mi való egyebként ? Akkora is zöldség? Nálunk az uzsi nagyon későre csúszik,5-6óra közé és ha azt megette el is alszik reggelig. Szóval az 5. étkezés este 10körül álmában történik, ezért nem az uzsit váltom ki előbb.
2019. ápr. 13. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a tízórai gyümölcspürébe keverek babakekszet így kibír 3 órát. Utána én is az ebédet vettem sorba. Ott több felé zöldséget keverek hússal, vagy ha nem húst akkor 7 gabona pépet keverek bele. De az ebédet még nem váltottuk ki rendesen, ezért utána 1-2 órával eszik tápot.
2019. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem oda írni, amikor kérdeztem a doktornőt annyit mondott hogy annyi féle ajánlás van hogy már ő sem tudja követni ezért azt mondja az anyukáknak, hogy csinálja úgy ahogy jónak látja és ahogy a babának jó.
2019. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!