Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Csak nekem lett darabos a...

Csak nekem lett darabos a műanyag reszelő reszelt alma?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Turmix? Botmixer? Minek reszelgeted?
2019. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, ma próbáltam először. Mindenhol ezt írták azért ezzel kezdtem
2019. szept. 25. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Üvegből készült almarreszelőt ajánlanak. Azzal nem darabos.

A turmix, botmixer nem viszi a nyers almát, azzal még darabosabb. Párolt almából is csak a párolólével együtt lesz sima püré

2019. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a botmixerem viszi ( philips)


De a műanyag reszelőn,ha nem kapkodsz simán mennie kellene.. Van egy zöld alma, ami nekem is darabosra tört reszelés közben.

2019. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Egész kicsi babának üvegreszelön kell reszelni, akkor nem lesz darabos .
2019. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Már hogyne vinné a botmixer? Mind2 fiamnak azzal pürésítettem. Max egy kis babavizet raktam hozzá, de nem maradt darabos.
2019. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az almát üvegreszelőn dörzsölöm finomra, utána sűrű szitán nyomom át, ha nem sikerül teljesen pépesre.
2019. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekunk uvegreszelonk van, azzal rendesen puresre lehet reszelni, de mamaeknal kapott mar muanyagreszelon atreszelt almat es az is teljesen pure allagu volt. 🤷‍♀️
2019. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!