Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akinek keveset evő gyereke...

Akinek keveset evő gyereke van, mennyit eszik ami szerintetek kevés?

Figyelt kérdés

Az én lányom szerintem nagyon keveset eszik. Igaz tápszerből is 3 hónapos korától-1 éves koráig 120ml-t evett egy étkezésre. Most 13 hónapos este lefekvés előtt eszik már csak tejitalt 140-200ml-t. A napi étkezése ennyi volt pl tegnap:

Reggeli: 1 tojásból készült rántotta fele

Tízórai: 1 gerezd narancs

Ebéd: na ekkor evett kb 150g-ot levesből ilyen répa, zöldborsó, tészta. De mást nem.

Uzsonna: fél főtt virsli

Vacsora: 1 pogácsa

Ezután lefekvés előtt a tejitalt. Olyan kevésnek tűnik a napközbeni evése de nem tudom.


2019. okt. 18. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
A lányunk 7 évesen eszik kb. ennyit. 13 hónaposan a töredékét ette és a legtöbb dolgot, amit felsoroltál egyáltalán nem fogadta el.
2019. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó 😃 egyébként a súlya teljesen rendben van 1 évesen volt 9300g és 73cm. Rengeteget mozog.
2019. okt. 18. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Lányom 80 centihez volt ennyi 1 évesen és akkor még szerintem igen jó súlyban volt. Miket evett? 1,5 évesen pl: fél banán egész napra elosztva némi vízzel, lefekvéshez 2 dl speciális tápszerrel.

Most 4 éves, 104 centi 13 kg, pehelykönnyű.

Mai menüje (nevelésmentes nap volt az oviban, de bent se eszik igazán): 1 tojás, 2 szelet kecskesajt, 2 gerezd alma, 2 kis körömnyi csirkemell egy mokkáskanál rizzsel, tea.

2019. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8 hónapos, pürèből kb. 30 ml 😆 de adok màr darabosat is, de az is kb. 1 felnőtt falatnyi. Sokat cicizik még, 9,5 kg.
2019. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!