Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hónapos babánk üvegből eszi...

7 hónapos babánk üvegből eszi az anyatejet és az utóbbi időben nem akarja megenni, de sokszor meghagy valamennyit! Mi lehet az oka? folyt.

Figyelt kérdés
7 hónapos baba kb. 3-4 hónapos koráig evett rendesen, az utóbbi hónapokban tiltakozik az evéstől. Van, hogy meg eszik pl. 160 ml-t, van hogy egyáltalán nem akarja elfogadni vagy csak picit eszik. A hozzátáplálást nem akarja elfogadni. Már mindenféle kivizsgáláson volt, minden rendben van, nagyon vidám, mozgékony, már mászik, de az evés az katasztrófa. Az orvos sem tud tanácsot adni. azt mondja, hogy annyit eszik, amennyi kell neki. De szerintem ez nem igy van! Valakinek hasonló esete van v. volt, tegye meg és ossza meg velünk!!!
2019. nov. 3. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én babám is így volt, tápszert már egyáltalan nem akarta elfogadni, próbáltam mindent. De ő már hozzá volt táplálva ennyi idősen, azt megette. Tanácsolni azt tudom, hogy gyakran kínálgasd, de ha nem fogadja el akkor se ess kétségbe, éhen nem fog halni. Lehet növekedési ugrás, fogzás áll a háttérben.
2019. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!