Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés

Ha 10 hónapos körüli babád nem hajlandó enni a kínált ételből mit teszel? Kap helyette anyatejet/tápszert?

márc. 6. 15:15  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, kapott. Ez nem nyilvánvaló?

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 6. 15:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azért nem nyilvánvaló mert kaptam már olyan tanácsot is,hogy ha folyton kap helyette anyatejet úgy soha nem fog rá kapni az evésre. Kíváncsi vagyok mások véleményére erről.

# 2/6Időpont márc. 6. 15:51 Privát üzenet
Hát ha nem kellett neki akkor kapott tápszert.6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást és viszonylag sokáig tartott mire egy egy étkezést kiváltottunk, de nem akartam elvenni a kedvét azzal, hogy ha kéri ha nem megtömöm.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 6. 16:11 Privát üzenet
Egy éves koráig kizárólag az anyatejet fogadta el. Addig az a fő étel eleve.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 6. 16:33 Privát üzenet
Nekem azt mondta az orvos ne aggódjak másfél éves korig anyatej legjobb amit kaphat. Egy időben rá voltam stresszelve hogy biztos vitaminhiányos lesz így és vérszegény de kutya baja a legaktívabb baba akit valaha láttam, nevet rohangál egész nap. 13 hónaposan kezdett el úgy ahogy eszegetni most 15 hós és még mindig sokat tejcizik. Ne aggódj, tudja mi kell neki. Előbb utóbb éhes lesz tej mellett is hiszen az gyorsan átmegy rajtuk

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 7. 11:03 Privát üzenet
Kislányom 9 hónapos szépen ment a hozzátáplálás, míg nem kapott egy torokgyulladást a tesóktól el. Azóta nem akart enni csak tejcit. Tegnap mikor próbáltam etetni, elvette a kanalat és maga próbált enni. Kis segitseggel megette a tervezett adagot.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 9. 06:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lefagyasztott anyatejet hogy szoktátok felhasználni?
Ti hogy értétek el, hogy a gyereketek napi 2x igyon anyatejet / tápszert?
Azok a babák, akik 7-8 hónapig tudtak anyatejet kapni, utána mit kapnak helyette, tápszert?
A baba elhízhat-e, ha csak anyatejet szopizik? Pl. Napi mennyiség 600g lenne, helyette 700g-ot eszik.
8 hónapos lányom pár napja nem kéri az anyatejet. Szükség van helyette tápszerre?
9,5 hónapos kisfiam már csak alig-alig akarja elfogadni az anyatejet. Erőltessem vagy adjak helyette tápszert?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!