Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha 10 hónapos körüli babád...

Ha 10 hónapos körüli babád nem hajlandó enni a kínált ételből mit teszel? Kap helyette anyatejet/tápszert?

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Igen, kapott. Ez nem nyilvánvaló?
2019. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért nem nyilvánvaló mert kaptam már olyan tanácsot is,hogy ha folyton kap helyette anyatejet úgy soha nem fog rá kapni az evésre. Kíváncsi vagyok mások véleményére erről.
2019. márc. 6. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha nem kellett neki akkor kapott tápszert.6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást és viszonylag sokáig tartott mire egy egy étkezést kiváltottunk, de nem akartam elvenni a kedvét azzal, hogy ha kéri ha nem megtömöm.
2019. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Egy éves koráig kizárólag az anyatejet fogadta el. Addig az a fő étel eleve.
2019. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem azt mondta az orvos ne aggódjak másfél éves korig anyatej legjobb amit kaphat. Egy időben rá voltam stresszelve hogy biztos vitaminhiányos lesz így és vérszegény de kutya baja a legaktívabb baba akit valaha láttam, nevet rohangál egész nap. 13 hónaposan kezdett el úgy ahogy eszegetni most 15 hós és még mindig sokat tejcizik. Ne aggódj, tudja mi kell neki. Előbb utóbb éhes lesz tej mellett is hiszen az gyorsan átmegy rajtuk
2019. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 9 hónapos szépen ment a hozzátáplálás, míg nem kapott egy torokgyulladást a tesóktól el. Azóta nem akart enni csak tejcit. Tegnap mikor próbáltam etetni, elvette a kanalat és maga próbált enni. Kis segitseggel megette a tervezett adagot.
2019. márc. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!