Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5 hónapos kislányomnak adhatom...

5 hónapos kislányomnak adhatom a 4 hós kortol ajánlott bébieteleket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a paradicsomos, zöldborsós, stb. Amit elvileg később kellene, de az üvegen az van hogy 4 hótól lehet. Lesz tőle valami baj? Első baba. Az 5 alapot már eszi, és még babakekszet.
2019. nov. 28. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván adhatod.
2019. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Én bébiételben sem adtam olyat, amit elvileg még nem lehetett.
2019. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Semmi baja nem lesz. Pl a paradicsom magja okoz allergiás reakciót a bebiétel készítésnél ezt kivonják, ezért adható úgymond korábban, mint ahogy ajánlott alapjáraton.
2019. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Mert az 5 hónap nem a 4. hó után van??


Bocsi de nálunk az 5 a 4 után van már.

2019. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem is értem a kérdést. Miért ne adhatnál neki olyat, amit már fiatalabb babának is adhatnál? Amúgy ezek a bébiételek úgy vannak elkészítve, olyan eljárással, vagy olyan részét tartalmazzák csak a zöldségeknek, gyümölcsöknek, amik abban a korban fogyaszthatók, vagy úgy fogyaszthatók, amik az üvegre fel vannak tüntetve.

Tehát megvan, hogy egy gyümölcs mondjuk miért csak 10 hónapos kortól fogyasztható, mert mondjuk a héja olyat tartalmaz, viszont bébiételbe látod már 6 hónapos korban adhatóként, pontosan azért, mert mondjuk a héja nincs benne például.

2019. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
A hüvelyesek fehérjéje nehezen emészthető, ezen semmilyen feldolgozási mód nem változtat. Én semmit sem adtam a javasolt idő előtt, nem verseny ez.
2019. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló. Remélem jól erzed magad, hogy megmondhattad a magadét valakinek így név nélkül. Biztos jobbat fogsz aludni.

A vedőnőm, aki mindenkinél okosabb a világon (vagyis azt hiszi magaról) azt mondta, hogy nem lehet adni hiába van ráírva, de fórumokon olvasgatom, hogy ezeket lehet adni. Kíváncsi voltam, hogy más adta e, és lett e valami probléma belőle. Köszönöm a segítseget!

2019. nov. 28. 18:52
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem mondtam meg jól, de bocsi, de szülőként ennyi értelem szorult belém, hogy tudok értelmezni számokat bocsi.
2019. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell a vedonovel foglalkozni, nagyon sok hulyeseget fog meg mondani.
2019. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%
Alapbòl nem kellett volna idő előtt hozzàtàplàlni. Adhatod a 4 hónapos kortòl reklàmozott ètelt. .
2019. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!