Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Csak én nem melegítem a...

Csak én nem melegítem a bébiételt?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok buta, de 11 hónapos a lányom és én a bolti bébiételt sose melegítettem meg neki.

Már egyre többet eszi a mi ebédünket, meg sokszor csináltam én is neki bébiételt, nyilván az mivel pl hűtőben volt 1 napot azt melegítettem.

De a boltit amit ha a szekrényből szobahőmérsékletűen veszek ki én sose melegítettem meg neki.

Kellett volna? Valahogy soha eszembe se jutott. Meg furának is tűnt volna főleg az elején mikor főleg a gyümiseket ette, meleg gyümölcspüré?

De ahogy olvasom a boltit is mindenki melegíti. Hát már lassan mindegy mert már alig eszik olyat, de akkor eddig rosszul csináltam? :D


2020. jan. 3. 15:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A töldsegesen húsossin rajta is van, hogy melegítve...


Gyümis nyílván hidegen. Többi melegen..

2020. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 khniki ***** válasza:
A főzelék azért finomabb langyosan.
2020. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!