Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nektek miket eszik 5honapos...

Nektek miket eszik 5honapos babatok?

Figyelt kérdés
Tizoraira es ebedre gondolok? Nekunk tizoraira csak gyumolcsot fogadja el. De szeretnek valtani nehogy csak gyumolcs legyen.
2020. jan. 21. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
🤣🤣 anyatejet eszik, mivel 6 hos kor elott nem ajanlott hozzataplalni.
2020. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugy biron ezeket a hozza szolasokat 😉 tapszeres a babam es orvosi javaslatra lett elkezdve a hozzataplalas nem sokat hizott az miatt.
2020. jan. 21. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is tápszeres, de egy 5 hónaposnak nem lehet csülökpörköltet adni, gyümölcsöt kapott, meg sütőtököt, édeskrumplit, aztán lassan a glutént kellett talán bevezetni, fél babakekszet reszeltem a gyümölcspürébe.
2020. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kezdtük, 5 hónaposan a tízórai volt kiváltva. Ennyi idősen ettek barackot, szilvát, banánt, almát, sütőtököt, répát, krumplit, édesburgonyát. 5 és 6 hónap közt vezettük be a glutént (gabonapéppel sűrítettem a gyümiket), illetve pici csirkehúst is kaptak. Az ebéddel 6 hónaposan kezdtünk foglalkozni, itt mindig zöldség és hús volt, aztán amikor bírták a darabosat, akkor tészta, rizs, stb.
2020. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5,5 hónaposan keztük gyümölccsel, alma, barack, meggy, babán. Aztán a nagy kedvenc az édesburgonya lett, sima burgonya, répa, sütőtök voltak az első zöldségeink, aztán pici csirkehusit turmixoltam hozzá.
2020. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!