Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ti 5hónapos babátok mennyit játszik/játszott el magában?

Enyém csak max. 10percet van el. Ez baj? Hagynom kellene neki több időt az önálló játékra?

jan. 15. 13:39  Privát üzenet  

A válaszok
Én kb fél órát szoktam hagyni magában játszani, utána közösen játszunk valamit.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 15. 13:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De mit tehetnék hogy tovább ellegyen? Sírni persze nem akarom hagyni...

# 2/5Időpont jan. 15. 13:49 Privát üzenet
Semennyit.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 15. 13:51 Privát üzenet
Simán el volt foglalva a kutyázással,hempergőzéssel fél órát.Ha nem hiányol akkor hagyd ,had játsszon egyedül úgyis lesz olyan időszak amikor nem fogsz tudni elmozdulni se mellőle.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 15. 14:26 Privát üzenet
5 hónaposan pont semmennyit. Akkor már minden érdekelte, mindent akart, de még nem tudott helyet változtatni így csak kínlódott szegénykém. Kb 10 percenként pakolgattam kanapé, játszószőnyeg, hinta, pihiszék. Egy hónappal később elkezdett kúszni, majd mászni. Na onnan el lett volna egyedül csak kész életveszély volt néha.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 15. 15:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
6 hónapos babátok eljátszik/ játszott egyedül?
9 hónapos babánk. Úgy szoktattuk a legelejétől, hogy egyedül is ellegyen. Voltak közös játszóidőink, meg olyan időszakok mikor saját maga játszott és tök jó működött?
Mostanában nagyon nehezen alszik el 5hónapos babám?
Nem tudom, hogy probléma -e? A kislányom 5hónapos elmúlt. Forog nagyon szépen hasról a hátára, illetve vissza fele is, a hátáról a pocakjára. Viszont mindig csak a bal oldalon....
5,5órás autóút 5hónapos babával?
Mitöl lehet hogy a babám eddig elvolt egyedül játszott, nézelödött de mostanában ha nem vagyok vele, nem lát sir nyüglödik? Eddig ha felkelt elvolt az ágyába fél orát mig én...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!