Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nem eszik a gyerek semmit?

Nem eszik a gyerek semmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Ismerosom fia 4eves mult. Es tejszeleten muzlin esetleg pogacsan kivul semmit nem eszik. Tudom, hogy az edesanyja nem nagy fozomester ugyhogy eleg sokaig bebietelt evett. (ezt esetleg meg mostis megeszi) mindent kikop vagy inkabb megsem kostolja. Az oviban sem eszik egy falatot sem. A szulok pedig nemis probalkoznak “hat o nem eszik ugysem”. Reggel kikeszitik a muzli csipszet amit megeszik aztan levan a gond rola egesznapra. En a gyereket sajnalom... ugy tanacsolnek nekik valami hasznosat mivel, hogy probalkozzanak. De mit?



2020. jan. 25. 12:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Akkor azért nem eszik, mert tudja, hogy úgyis adnak helyette fogáravalót, csak sírnia kell érte.
2020. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%

9: aki éhes, eszik.


Tejszelet kidob. Kaját gyerek elé tesz.

2020. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
39%

Nem fog enni!


Egész nap üvölteni fog, törni, zúzni, sírni, hányni(gyomorsav), ha rá is veszi magát a nagy sírás közben egy hangyafalat megkóstolására, köpi ki, majd estefelé halál gyengén az ágyból sír.


Nem kell megtörni a gyereket! Előbb hány az éhségtől, minthogy egyen. Az enyém legalábbis.

2020. jan. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Utolsót csak alátámasztani tudom. 5 éves a lányom, a kezdetektől fogva (6 hó) rossz evő, mindenféle próbálkozás ellenére. És mióta óvodás, tudja, hogy vagy tízóraira, vagy uzsonnára, vagy ebéd után kapnak valami "finomságot" (tejszelet, rudi, lekváros bukta, gabonapehely stb.). Na, azóta pláne nem eszik. És elmondani nem tudom, mennyi "üres gyomorból hányja ki a savat" eseten vagyunk túl.
2020. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!