Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akik megszenvedtek a hozzátápl...

Akik megszenvedtek a hozzátáplálással (nem nagyon fogadott el semmit a baba) azoknál később is rossz evő maradt a gyerek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mondjuk az ellenkezőjéről tudok nyilatkozni, de tapasztalatnak szerintem jó, az enyém mindent megevett, sőt nagyon is sokat tudott enni már a hozzátápláláskor is, aztán ez megmaradt egy darabig, most 2 éves múlt és már válogat..... tehát semmit nem jelent szeritnem.

Esetleg próbáld másképp ízesíteni. Pl csináltam paradicsomos krumplit rendes paradicsomból, hát az tényleg rossz lett, nem is ette meg, de bébiételből imádta...... ettől függetlenül én vettem bébiételt is de volt amit én készítettem. Mindkettőt megette.

2014. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam 11 hónapos koráig szinte semmit nem evett, csak szopott. Én ezt nem nevezném megszenvedésnek...

Bár lehet, hogy más így éli meg.

Utána csak szépen lassan állt rá a szilárd étel elfogadására. 1,5 évesen már rengeteget evett, most is kimondottan jó evő.

Ellenben a lányomnál, akinél az eleje könnyen ment a hozzátáplálásnak, később nehéz lett.

2014. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem szenvedés, 8 hónapos lesz a babám, 5,5 hónapos kora óta próbálkozom vele, de az égvilágon semminek nem nyitja ki a száját a cicin kívül :( Ezzel nem is lenne bajom, de már nem elég neki a tej, 3 hónapja nem hízott. Már küldtek vérvételre (minden rendben) és gasztroenterológiára (idénre már nincs időpont). Ha szépen fejlődne anyatejjel, én lennék a legboldogabb a világon, de sajnos nem hízik, csak nyúlik...
2014. okt. 14. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!