Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Baj ha a 4,5honapos babám...

Baj ha a 4,5honapos babám több tejpépet eszik mint tápszert?

Figyelt kérdés
A babámnak elkezdtem adni a tejpépet. (Tejberizspepet,) a védőnő tanácsára. Abból egy nap 2x adok neki és hát egy tanyerral megeszik olyankor. Tapszerbol változóan eszik. Reggel 160ml általában, ejjel nem kel fel enni. Napkozbe 90 ml altalba kb. 5x. Elalvas elott 210 ml vagy 240 vagy 270 mililitert eszik meg. Nem fog fogyni ha inkabb tejpépet eszik? Ha adok neki pépet orakig nem ehes utana ha meg ehes alig akar enni. Vagy a tejpépnek ugyanaz a funkciója mint a tapszernek?

2020. jan. 27. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A tejpép jobban laktat.

Egyébként ahogy írod, 460 mili tápszer legrosszabb esetben is meg van. Plusz ugye a tejpép. Szerintem elég. Úgy tudom napi 500 mili tejalapú kell... ebben a tápszer mellett a tejpép is benne van.

2020. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!