Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Így már be van vezetve a...

Így már be van vezetve a barack? Székrekedésre mi jó még?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos babám székrekedéssel küszködik. 4napja adom neki a Szentkirályi bebiitalbol a barackosat. De sajnos nem használt. Mit adhatok meg hogy lazitson a székleten. Így már be van vezetve a barack? Pl ha rendesen elkezdjuk a hozzataplalast akkor már adhatok barackot almával?
2020. márc. 8. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

loool


nem, annak annyi köze van a barackhoz, mint neked a hozzátápláláshoz

2020. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
4 hónapos kortól frissen facsart gyümölcs lével szokták kezdeni a hozzátáplálást. Általában alma lével szokták kezdeni és 1 héten keresztül minden nap ugyan azt a levet szokták vele kóstoltatni, hogy hozzá szokjon az új ízhez. Nem egyből sokat kell adni, hanem először elég egy kis kanállal, aztán minden nap egyel több kanállal adni neki. Ha fokozatosan szoktatod hozzá az új ízekhez, akkor nagyobb eséllyel lehet elkerülni a székletrekedést. Mellesleg okozhatja a tápszer/anyatej is. Ez amit leírtam ez az én véleményem. Másik dolog szerintem neki a bébi italt nem kellene adni, csak a babavizet... esetleg vannak baba teák. :)
2020. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs bevezetve
2020. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 khniki ***** válasza:
Igazi gyümölccsel kell bevezetni. Amúgy nem muszáj almával kezdeni, nyugodtan lehet a barack az első. Ha székrekedéses, akkor utána esetleg próbálkozhatsz paradicsommal. Igazából az én kisfiam elég ritkán kakilt, amíg csak anyatejes volt. Attól kezdve, hogy elkezdte kiváltani az étkezéseket, napi 1x fixen volt széklet, olykor még többször is.
2020. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!