Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Öklendezik a krumplitól?

Öklendezik a krumplitól?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos babám van. Ha krumplit próbálok neki adni egyszerűen elkezd öklendezni. Tetem már bele almát, répát is de ugyanúgy öklendezik tőle. Anyatejjel is hígítottam úgy se fogadja el. Csak is üveges Bébi ételt eszi meg :/ Próbáltam minél hígabbra és pűrésebbre de egyszerűen nem megy 🤷‍♀️ hagyjak fel vele majd később a darabosabb ételeknél próbálkozak?
2020. ápr. 3. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem ízlik neki.Van ilyen.Szerintem ha ennyire nem kéri,ne erőltesd!
2020. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagy olyan mint én :D én se szeretem a krumplit ilyen idősen kiköptem 😩 akkor hagyom is
2020. ápr. 3. 10:25
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Én is utàlom a krumplit, sosem szerettem. A nagyobb lányok a répával ugyanez, a kisebbik a brokkolival. Pár havonta lehet próbálkozni, de ne erőltesd. 😊
2020. ápr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd. Majd egészben megeszi.
2020. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Próbáld meg Sinlac-al vagy Sinemil-el sűríteni. Ezek nagyon finomak. Az én kisfiam, így mindent megevett.
2020. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :)
2020. ápr. 3. 12:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Mint nálunk annyi különbséggel hogy még meg sem ette annyira nem ízlett neki. Mikor már nagyon apróra vágtam( először répával és csirkemájjal adtam neki vegyesen apró darabokban) úgy már megette. Addig üvegesben adtam neki én is.
2020. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is hiába kevertem bármivel. Az édesburgonyát viszont eszi mint a cukrot. Mondjuk ha turmixoltad akkor csirízes azt se szeretik.
2020. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem még nem áll készen a hozzátáplálásra, de lehet, hogy csak a pűrés ételeket nem kedveli. Próbáld ki a falatkás ht-t, hátha az érdekli, ha az se akkor várj míg érett lesz a hozzátápláláshoz.
2020. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én lányomnál ugyanez volt, így rizzsel sűrítettem.

Kb 1,5 éves volt, amikor elkezdett krumplit enni, de azóta se tartozik a kedvencei közé.

2020. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!