Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Minden megfogja a hasát, mit...

Minden megfogja a hasát, mit tehetek? Mit adjak neki?

Figyelt kérdés

7 hónapos a Babánk, kb másfél hónapja kezdtük el a hozzátáplálást. Szinte minden megfogja a hasát.

10 óra körül kóstoltatom mindig, kb egy fel étkezést kivált jobb esetben.

Mikor mit kap krumpli, alma, barack, tök, édes burgonya, répa, szilva, kb egyenlőre ennyi.

És minden délután 3 körül elkezd keservesen sírni este 8ig

3 hónapos koráig masszív hasfájós volt.

Nem hiszem el, hogy kezdünk mindet elölről. Lassan ott járok, hogy nem fogok neki adni semmit. Én nem bírom ezt az egész napos orditadt mindentől, újra.

Mit tehetek? Segítsetek.

Ebben az időben az orvossal is esélytelen beszélni, meg úgyis csak az van h adjam tovább.



2020. ápr. 17. 15:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hat már csak azért is rá próbáltam a cukros teára, meg annyit sem hajlandó meginni belőle mint a vízből.

Csavartam ki almát-vízzel semmi.

Meg a száját sem hajlandó kinyitni.

Már azt mondtak a férjemnek minden fele korának megfelelő órát meg veszek, kiváncsi leszek.

Más ötletem már nincs.

2020. ápr. 18. 18:14
 12/17 A kérdező kommentje:
Bocsi telefon kijavította: korának!
2020. ápr. 18. 18:15
 13/17 A kérdező kommentje:
Na szórakozik a telefon: italt 😂
2020. ápr. 18. 18:16
 14/17 anonim ***** válasza:

Én a Sió light alma levet higitottam vizzel h minél kevesebb cukor legyen benne. Én sem akarom h cukrosat igyon de inkább igyon mint h ne kakiljon vagy kiszaradjon vagy bármi baja legyen.

És az instant teát se úgy készítem ahogy kell. 2 g kell 100 ml be én kb annyit teszek bele h kicsi íze legyen ami kb 1,2g és 120 ml be. Szóval is kevesebb cukor van benne de van íze és issza mint a kacsa. Pedig vizet ő se hajlandó majd 10-20 ml t és rájön h hoppá ez nem finom.

2020. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Pickwik gyerek tea is minden mentes gyümölcstea ami finom, az is jó lehet.


És amúgy a kömény meg anizs teát igazi főzöttet gondoltam, nem filterest hasfájásra, azt nem próbáltuk.

2020. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Már reggel a boltban kezdtem a napot, vettem a Szentkirályi és a kecskemétitől is baba gyümölcsös italokat, eddig a barackot kostoltattam meg vele, hisz Bébi ételben szereti, semmi egy kortyot nem ivott belőle.

Össze zárja a száját. Baba gyümölcs téma is van itthon, főzök azt is, megpróbálom.

De ez kész harc, hogy ennyire semmit nem akar.

Ha szomjas lenne gondolom inna valamit, vagy nem?

2020. ápr. 19. 10:53
 17/17 anonim ***** válasza:
Hat azt nem tudom, a fiam van amit iszik.l van amit nem.
2020. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!