Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Meddig vezetgettetek be...

Meddig vezetgettetek be mindenféle ételt?

Figyelt kérdés
Annyiféle étel, alapanyag, fűszer stb van, hogy ha az ember mindent egyesével vezet be, a gyerek már óvodába megy, mire minden sorra kerül. Ti meddig szórakoztatok ezzel?

2020. ápr. 29. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
😅😅😅😅Ez tetszett,de amugy igaz.Én most vagyok benne.Eddig almát répát kruplit,tejpépet evett.Én úgy tervezem,hogy 1 éves korára azt egye amit mi.Fiammal is így csináltam.
2020. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy percig se szórakoztam vele.
2020. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semeddig.


De most őszintén....

Persze allergéneknél figyeltem, glutén, tojás, tejtermék


De egy alap zöldségnél nem tartottam be a 3 napig ne adj újat "szabályt".


Mondjuk sokan úgy csináljak, hogy "3 napig add ugyanazt", ami még főleg hülyeség.

2020. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én az első néhány dolgot nagykönyv szerint vezettem be, hogy lássam egyáltalán hogy reagál. Utána én is csak az allergénekre figyeltem.



De pl az én gyerekem 10 hónapos koráig eleve nem fogadott el semmiből 4-5 kanálnál többet. Szóval étkezést ki sem tudtam váltani. Addig persze kóstolt mindent amit a kora alapján lehetett. Viszont utána két hét leforgása alatt követelte 3 étkezés kiváltását is... Gondolhatod hogy nem kezdtem elölről az egészet, különben éhen hal nekem...amúgyis a hasa a mindene 😆

2020. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló. Allergének után figyelgettem, de nem szórakoztam azzal, hogy minden nap egyel több kanál legyen az adott étel. Ha ízlik, egye meg. Nem lett ételallergiás és semmi egyéb baja nem lett.
2020. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En csak azokkal csinalok ilyet ami sokaknal allergiat okoz. Pl tojás tej mogyoro es tarsai.

Egy repat vagy krumplit nem vezetgetek.. Minek?

2020. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 hétig szórakoztam ezzel. De utána is nagyon figyeltem az allergénekre (tej, tojás, glutén, eper stb.) valamint azokra az ételekre amik köztudottan szelesek vagy nehezek. 16 hónapos, szinte minden evő. Semmire nem volt rossz reakciója: allergia, gyomormenés, székrekedés.
2020. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi 4 hónaposan kezdtük az ételek bevezetését, de most 6 hónaposan is ugyanúgy csináljuk, mert már több féle ételtöl kipattogott. Ha nem lenne ez, akkor nem szaroznék vele.
2020. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 khniki ***** válasza:
Csak az első 4-5 gyümölccsel csináltam ezt a bevezetgetősdit. Aztán már ha ízlett neki az új, annyit evett, amennyit akart.
2020. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!