Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A Done by deer szilikon...

A Done by deer szilikon tányérokról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Most akarok venni, de mielőtt egy halom pénz adok egy ilyen tányérért érdekelne a véleményetek kedves anyukák, nálatok mennyire vált be? Nem színezi el pl. a sütőtök hogy aztán soha nem jön le róla? Nem válik ragacsossá egy idő után? Jól tapad az etetőszék tálcájához? Könnyű tisztán tartani?

#Donebydeer
2020. júl. 11. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk 2 kollekció is megvan, annyira szuper! Igaz, az ára elég borsos, de nekem minden pénzt megér, hogy tudom, hogy nem tudja eltörni, nem tud tőle ezáltal megsérülni. Nagyon praktikusak, jól tisztíthatók (én mosogatógépben mosom, és egyáltalán nem kpoik, semmi baja). Csak ajánlani tudom a márkát! Nekünk szinte minden babaszobai kiegészítő (ágynemű, fejvédő, jatszószőnyeg, játékok, stb.) ilyen márkájú, nem fogsz benne csalódni!💝
2020. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez is olyan, mint a szoptatós fotel. Jó ha van, de ha nincs, az se baj. Felesleges pénzkidobás.
2020. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Semmiképpen nem vennék ennyiért teljesen felesleges. Tommee tippie tapadósunk volt, nem tapasztottam fel soha, mert a kezemben fogtam a tálat, amikor meg már egyedül eszik nem borítja fel, ikeás kb. 300 ft és nincs benne káros anyag, nem szivesen tömöm a zsebét senkinek feleslegesen, hogy 8 ezerért vegyek meg valamit, ami kb. 200 forintot ér.
2020. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha belefér vegyétek meg, maga a termék nagyon jó, praktikus, könnyen tisztítható, szép, tartós de az, hogy megér-e ennyit az rajtatok múlik, nekem speciel ha a gyerekről van szó akkor megérik az ilyen tételek de biztosan van akinek nem.
2020. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Felesleges, sokkal olcsóbban lehet hasonlót venni.

Én pl helyi goods marketben vettem 300ft/,db osztott tányért

2020. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a pipa. Főleg azon két válaszadónak köszönöm, akik speciel ezzel a termékkel kapcsolatos tapasztalataikat írták meg, de a többivel is egyet értek. Árban igen, húzós, de ha olyan jó, akkor megveszem, nyilván a gyereknek tök mindegy, személy szerint porcelán és üveg párti vagyok, mert azt a legkönnyebb tisztítani, de ugye az el is törik. Olyan alternatívát keresek, ami mikrózható, mert a melanin edényeket sajnos nem lehet. Jelenleg egy porcelán csészéből kanalazva adom neki az ételt. A nagyon műanyag dolgokat nem szeretem. Ugye hamarosan etetőszékben ülve fog enni, azért is érdekelt a tapasztalat, hogy az önnállóság útjára lépve ne borítsa le és törje ripityára az edényt. A nagyon műanyag dolgokat sajnos nem szeretem, de ez a szilikonos cucc flkeltette az érdeklődésem.

Nem fogják meg az ételek, hogy utána nem lehet lemosni pl. a sütőtököt, répát, áfonya stb?

2020. júl. 12. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!