Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Etetőszékkel kapcsolatban...

Etetőszékkel kapcsolatban szeretnék tanácsokat és tapasztalatokat kérni, kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Etetőszék vásárlás előtt állunk, szeretném megkerdezni, hogy milyen márka vált be nektek? Ami stabil és megbízható. Olyat szeretnénk, aminek dönthető az ülése,es amit sokáig tudunk használni. Köszi a válaszokat előre is!
2018. márc. 6. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Tooragoo-nk van, ajándékba kaptuk. De ugyanilyen a szerkezete a legtöbb Brendonos etetőszéknek is.

[link]


Nagyon masszív, dönthető és a tálcájának van egy plusz levehető lapja, amivel nagyon könnyen lehet tisztítani a maszatolást.


Hátránya, hogy nagyon nagy. Ha van bőven helyetek, akkor nektek jó lehet.


Tipp: mikor már nagyobb lett a fiam, én kivettem a szivacs részét, így a kaja maradékot könnyebben ki tudtam söpörni és tisztán tartani, mintha a szivacs összes gyűrődéséből mosogattam volna ki.

2018. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk peg perego van, nagyon szép, dupla tálcás, teljesen dönthetős, 5 hónapos kora óta használjuk,most lesz 2 éves és még mindig jó asztalhoz tolva.

Könnyű tisztítani,állítható a magassága és kicsire összecsukható.

2018. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van nekik hiper -szuper állítható fa etetőszék, de valamiért az ikeás antilop lett a nyerő. Sokkal egyszerűbb takarítani, nagyon szépen tud ülni benne a kisfiam. És mivel nincs lábtartója, nem tud felállni benne. Mi több rendezvényre vittük magunkkal, mert könnyen szétszedhető, nem sok helyet foglal az autóban.
2018. márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Chicco Polly Magic volt sokaig, ez vizszintesig dontheto tobb fokozatban, stabil, van vagy 11-12 kilo, van hozza szukito kusebb gyerekhez, tobb fokozatban allithato labtamasz, stb, szoval elviekben nagyon jo, olyan volt, mint egy fonoki borfotel :D Hasznaltan vettem, de meg igy sem volt olcso, es azert irom, hogy elvileg sokaig jo, mert utaltuk a ferjemmel :D Illetve addig jo volt, ameddig el nem kezdett rendesen enni...


Figyelmeztettek rengetegen, hogy ikeas Antilop szeket vegyet, mert hiaba olcso, azt a legkonnyebb takaritani, kis helyet foglal el, konnyu, megis stabil, es az en gyerekem pl. kimaszni sem tud ugy belole. Azt hittem, majd jo sokaig hasznaljuk a szep szeket, de a valosag az lett, hogy mikortol mar onalloan akart enni, (kb.8 honapos koratol), iszonyat szivas volt takaritani, 1,5 evesen meg mar ott akart ulni a nagy asztalnal, ahol mi. Meg jo, hogy hasznaltan vettem a szeket, igy el tudtam adni veszteseg nelkul. Vettunk egy ikeasat 1 eves kora utan, 2 evesen mar nem lehet belekonyorogni.

2018. márc. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk szuper kis szekunk van ami helytakarekos is. Egy szekre kell ratenni es állítható a magasság. Van talcaja. Es bárhova megyunk egy perc alatt osszecsukod, par kg, a gyerek nagyon szereti. Harompontos öve van. Chicco pocket
2018. márc. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekunk itthon peg perego volt, az a dupla talcas, amit egy korabbi valaszolo is emlitett.

Mindket nagyszuloi haznal volt ikeas antilop is, arra tokeletesen megfelelt, de azert teljesen mas kategoria a ketto, ha nem kell sporolni, akkor a peg perego jobb, hamarabb hasznalhatobb, masszivabb, biztonsagosabb.

Konnyu takaritani, jol dontheto, a huzat is jol moshato es konnyen szarad, kenyelmes. Allithato a magassag, igy sokaig jo, a gyerekek meg akkor is szivesebben ultek abban, mint egy normal

Szeken, amikor mar talca nelkul a rendes asztalnal ettek. Strapabiro, nalunk ket gyereket kiszolgalt es azutan odaadtam a baratnomnek. Nyilvan a huzat mar kopottabb es a felso talca karcos, de kb 6 evnyi hasznalat utan ez nem csoda.

Eleg jol osszecsukhato, nyilvan igy is foglal helyet, de megis lapjaban csukodik. Az ikeas antilop pl csak ugy pakolhato el, ha kiszedjuk a labait, amugy kerulgetni kell. De annyi penzert teny, hogy nincs jobb, ar-ertek aranyban tokeletes az ikeas, de mint irtam ket kulon kategoria a ketto, osszehasonlitani is felesleges.

Ennek egy korabbi modellje volt nekunk.

[link]

2018. márc. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!