Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Az üveges babyételeknél a...

Az üveges babyételeknél a zöldségesek miért olyan rossz ízűek?

Figyelt kérdés

Pl a krumplinak konkrétan poshadt fűrészpor íze van. Én meg csodálkozom, miért nem eszi meg a gyerek. Amit én csináltam krumplit, azt megeszi és annak rendes krumpli íze is van. Nem értem, mert Elvileg ezekben is csak a zöldség van benne. De ugyanez a répával, stb.

Mit csinálnak ezekkel, hogy ilyen rossz ízük lesz? És nem egy márkáról beszélünk. Szerencse, hogy a kutyáim mindent megesznek... már egy pár üveg náluk landolt.



2020. júl. 13. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg borzasztó, nem kell adni ilyet. Semmibe nem telik főzni egy krumplit és összetörni villával :)
2020. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze, nem is azért, csak érdekelne, mi a fenét művelnek velük. 🤷🏼‍♀️
2020. júl. 13. 11:21
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Sok jót nem, az biztos :(
2020. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Dunsztolják. Ha elteszel befőttet vagy bármi ételt, annak sincs már friss eredeti íze.

Hónapokig áll az üvegben...

2020. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak finomak. Furcsa nekünk felnőtteknek, mert nincs bennük fűszer, de poshadt stb ízűvel nem találkoztam soha. Pedig rengeteget eszik a kislányunk, mert halmozottan sérült és amikor megyünk intenzív fejlesztésre hetekre, akkor ezt eszi, mert ott nem tudok főzni, turmixolni stb és csak a teljesen homogén ételt tudja megenni.
2020. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen van finom, ne érts félre. A gyümölcsösekkel semmi gond. Kifejezetten a zöldségeseknek van rossz íze. A paradicsom pl kivétel, mert az finom. Bár ugye az hivatalosan gyümölcs elvileg 😀🤷🏼‍♀️

De a répa, krumpli, spenót stb nagyon tré volt eddig, amihez volt szerencsénk. Nem közelíti meg amit frissen megcsinálunk.

2020. júl. 13. 12:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Melyik markát veszed? :)
2020. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is rossz ízűek.

És mindegyiknek ugyan az az izvilaga. Borzasztó. A spenótos tesztanak is olyan az íze mint a brokkolis csirkenek,vagy a vegyes zöldség pulykahusosnak.

2020. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kecskeméti, univer, rossmannos. Eddig ezeket próbáltuk zöldségesben.

Igen amúgy tényleg meg hasonlóak is. Sál hat pont a zöldségeket nem mindig egyszerű megcsinalni. Pl egy borsot passzirozgatni... macera meg kosz van vele.

2020. júl. 13. 19:11
 10/11 khniki ***** válasza:
100%
Nem tudom, a kisfiam a kezdetektől jobban szerette az üvegeset, mint amit én csináltam... Bár a krumplifőzeléket valóban nem annyira kedvelte és az szerintem sem volt finom. De minden mást nagyon szívesen evett. Sütőtök, répa, zöldborsó, vegyes zoldség.
2020. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!