Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónap körüli babátok milyen...

8 hónap körüli babátok milyen ételeket eszik, miket adtok már neki, ami nem püré?

Figyelt kérdés
Mi már túl haladtunk a pürén. Szépen rágcsál már kenyeret, krumplit, babakekszet. Evett már tejberizst (rizstejjel készült), csináltam neki bolognait úgy, hogy darabosra turmixoltam, nem pépesre, csinálok majd neki tojásrántottát, de kifogytam az ötletekből. Mit érdemes csinálni olyan babának aki még nem tud teljes értékűen rágni de már gyakorolja?
2020. szept. 19. 13:00
 1/2 Derwer ***** válasza:
0%

Nálunk a püré kimaradt és azóta se megy. Nálunk darabosat eszik csak a kezdetek óta. Most, így 10hónaposan kb mindent eszik, szereti a tésztát, a csülkös körömpörköltet, és rengeteg minden mást is. Foga még egy sincs.


Általában oylat (és nem azt) eszi amit mi, csak mindig sótlanabbul.

8hónapos volt amikor végre mennyiséget kezdett el enni amúgy.

2020. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen de az en kisfiam meg nem tud megenni pl gyümölcsöt. De főtt zöldséget sem. Max ha ilyen pici darabosra szét van nyomkodva. Úgy hogy egészben nála van és eszi, még csak a kenyérfélék és a krumpli megy.
2020. szept. 19. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!