Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tippek a hozzátápláláshoz?

Tippek a hozzátápláláshoz?

Figyelt kérdés

7 hónapos a babám, nem igazán eszik, napi kétszer próbálkozom, mostmár bezárja a száját ha közel viszem a kanalat...

arra gondoltam, hogy megpróbálom hagyni, hogy ő maga egyen, ezt hogyan kellene? megtanítani neki a kanállal evést? vagy van valakinek valami tippje, amivel rá tudom venni, hogy egyen többet? :) a felső foga jön sajnos, lehet, hogy ez is befolyásolja, nem tudom, de két héttel fiatalabb babának már három étkezés ki van váltva (tudom, hogy ez meg sok, de nekem meg szinte semmit nem eszik...)


2020. szept. 21. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Engedd, hoyg kézzel egyen, azt tesz a szájába, amit akar.
2020. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Én kenyér falatokkal kezdtem, leraktam elé és felcsipegette. Ugyan ezt megteheted puha zöldségekkel, hússal is. A villával evés még messze van.
2020. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Minden gyerek más. Nálunk pl a 12 hósnak sincs még kiváltva étkezés.🤷
2020. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!