Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ki, mikortol adta ugyan azt...

Ki, mikortol adta ugyan azt az etelt a kisgyereknek amit ti felnottek etettek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Másfél. 1 éves kora után már adta neki mindenfélét, de sokszor úgysem ette volna meg, így maradt a babakaja. Másfél éves kora után már megbirkózott az összes itthoni étellel.
2020. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Igazából nekem nincs gyerekem, de nekem anyum mar egy eves korom előtt adott rendes szilard etelt, mert imadtam. Teje amugy sem volt, 3 honaposan mar tapszert ettem, nem sokkal utana tejbegrizt, babapureket nem szerettem, igy maradt a szilard. Viszont van olyan masfel eves baba akit ismertem, es kukin kivul semmit nem tudott enni, meg ettol is majdnem megfulladt.
2020. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Sose főztem külön a gyerekemnek. Kb. 9-10 hónapos koràig csak gyümölcsöt, zöldsèget kóstolgatott, onnantòl ette amit mi. Kevès sòval, vegeta nèlkül főztem.
2020. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Kb 8.5 hónapos koruktól szinte azt eszik az ikreim, amit mi. Egyáltalán, vagy alig sózom az ételt, mi utólag sózzuk meg.
2020. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
10/11 hónapos kora óta majdnem mindig azt ette amit mi. De ő sokáig csak kóstolgatott,falatkákat evett,ami nem volt nagy mennyiség. Nagyon sokáig szopott és az étellel csak szórakozott. Egy falatot lenyelt,egyet kiköpött. A püréket mi ki is hagytuk,mert hiába kínáltam. Emlékszem már egész meg voltam ijedve,hogy nem eszik.
2020. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

10-11 hónaposan, amit lehetett

12-13 hónaposan pedig mondent amit szeretett..

2020. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, nagyon sokat segitettetek, igazan halas vagyok nektek

Egyes valaszolonak nincs mit mondanom, sajat magat minositette.

2020. okt. 9. 23:24
 8/9 anonim ***** válasza:
9-10 hónaposan 90%-ban azt ették, amit mi.
2020. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 khniki ***** válasza:
10 hónaposan már evett, amit lehetett. 1 éves kora körültől már a hisztit is kivágta, ha nem ehette a mi kajánkat. :)
2020. okt. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!