Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért nem fogadja el az ételt?

Miért nem fogadja el az ételt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

8hónapos kisfiam 5hónapos kora óta hozzátáplálunk eddig megevett 1uveg bebiételt,(gyümölcs),

Amit főztem neki répa,krumpli,levesek pürésitve

Almat, banánt,

Megevett mindent.

Most 2-3napja nem igazan eszik

Max fel adagokat

Inkabb cicizik (igény szerint,nappal kb 4-5x ejjel is cicizik még 3x)

Van már 2 foga alul

Lehet,hogy a fogzás miatt eszik kevesebbet es inkább cicizik?

Másnál is volt ilyen?

December 30an volt 8hónapos 9040gramm.

Ül,áll,mászik,gagyarászik,

Jókedvű,nem beteg.


2021. jan. 4. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Nekem a lányom egyszercsak visítani kezdett egy kanálka alma után. Minden mást megevett. Valszeg csípte a frissen áttört ínyét.
2021. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Darabos ételekkel próbálkoztatok már? Nálunk ez jelentette az áttörést, imád rágni és "önállóan" enni a fiam. 8 hónaposan kezdtem nála a rágásra szoktatást, addig egy étkezést sem sikerült kiváltani, most 9,5 hónapos és 3 étkezésnél tartunk. Egyébként lehet a fogzás miatt is, olyankor ő is inkább cicizett.
2021. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!