Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van, akinek nagyon későn...

Van, akinek nagyon későn kezdett el darabosat enni a gyereke? Addig mit adtatok neki, üvegeset vagy ti főztetek neki?

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Tápszert
2021. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Most 6 hónapos a fiam,nemrég kezdtem a ht-t. Vettem párolót,csináltam neki almát,tököt,édesburit,anyatejjel lazítva, kiköpte, fintorgott. Az üveges kaját meg kb.követeli.. ki érti ezt.. amúgy anyatejes,azt képes óránként követelni, azt hittem ez csak az első időszakban lesz. Hát tévedtem. Remélem ha már fog mennyiségeket is enni,akkor nem akar majd cicit óránként és megeszi azt is amit én főzök. Jobb szeretném magam csinálni neki.
2021. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy fbook-on a manőmenü csoportban vannak nagyon jó tanácsok,praktikák,receptek. Érdemes követni az oldalt. :)
2021. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Tápszert. Püré nem kellett, darabostól fuldoklott.
2021. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Baratnőm túltolta ezt a dolgot. 2 éves koráig úgy evett csak a lánya, hogy cumisüvegből. Barátnőm bármit főzött, addig turmixolta, higította, míg a gyerek cumisüvegből meg nem ette.

Gondolhatod milyen egy pörkölt-tészta folyekiny allapotban...

2021. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

1,5 éves kora körül volt hajlandó picit darabosabbat enni, addig csak a 4 és 6 hónaposaknak való üvegesekből pár félét plussz 1-2 éves kora között tejitalt is kapott. (semmi nem kellett neki amit én csináltam)

Nagyon lassan kezdett más felé nyitni, akkor is csak pár dolgot fogadott el. Ovi 2. évében lendült bele az evésbe

2021. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Frusztrált nolife bezzeganya lepontozásban van megint..
2021. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Én eskü nem főzök rosszul, de kiköpi amit én csinálok. A bolti bezzeg. Csak úgy cuppog, meg követeli. Alig várom egyen darabosat, és együtt ehessünk. Próbálom a blw-t de éhes marad, és mérges lesz, meg vagy 1 órás úgy az etetés.
2021. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!