Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Létezik "baba menü" valamelyik...

Létezik "baba menü" valamelyik ételfutárnál 2-3 éves részére?

Figyelt kérdés
Saját magam főzök neki, de 1-2 alkalommal sokat segítene egy ilyen lehetőség.

2021. jún. 19. 00:18
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
83%
Volt itt egy kérdés regebben ahol pont az volt a baj, hogy az oviba semmit nem evett meg a gyerek, mert otthon mindent külön főztek neki, minden fűszer nèlkül
2021. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
59%

39, a természetes ízeket csak az nem tudja értékelni, aki túlzott fűszerezéshez szokott...

Ajánlom figyelmedbe 40-es hozzászólást:

"Az alapvető élelmiszereink közt kiemelten magas sótartalmúak közé soroljuk a kenyereket, pékárukat, sajtokat, juhtúrót, húskészítményeket"

A szervezet számára szükséges sót bőven beviszi az ember sózás nélkül is.

Ugyanez igaz a cukorra. Tejszelet, rudi, krémtúró, csoki, nyalóka... stb. nélkül is elég cukorhoz jut egy gyerek (gyümölcsök..).

2021. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
54%
Vagy majd ha oviba megy akkor rájön, hogy van íze is az ételeknek és majd ő lesz az aki ott mindent megeszik, otthon meg semmit.
2021. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
55%

"Nem értik meg azt a kisebb réteget, akik már gyerekkorban próbálnak tudatosabb étkezési szokásokat kialakítani a gyerekeiknél, hogy ne fiatal felnőttként "


Meséld már el ki és mikor írt ilyet te kis nagyon különleges?? Mellesleg ha a kérdező nem főz sóval akkor mi a baj azzal a válasszal, hogy egye a gyerek amit ő? Önmagadnak mondasz ellent de ne zavarjon.

2021. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
32%

"Mindegy is, az ehhez hasonló kérdéseknél úgyis jön "a többség", és jól megmondják, hogy a sok só normális, a sok cukorral, zsírral semmi gond nincs."


Értettem erre a mondatra. #44

2021. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
36%

44-es, tudom, teljesen felesleges beleállni a veletek való vitába, mert a szövegértés se megy, meg se akarjátok érteni, mit ír a másik. Elég zagyva a mondatod, de én nem írtam, hogy nulla sót kellene használni.


A kérdező is használ sót a gyermeke ételében, lásd 8-as hozzászólás, idézem: “ Természetesen van só, és egyéb fűszer a kosztomban, ami ebben a korban ajánlott, de mértékkel. Nem a felnőttekre szabott léptéket használom.”


Süt az alulinformáltság/nemtörődömség a válaszokból, aminek a gyerekeitek isszák meg a levét. Nem különlegesnek neveztem magam, csak tisztában vagyok vele, és a válaszokból is látszik, hogy nem az a standard, hogy a szülők odafigyelnének a gyerekek só- és cukor bevitelére. Ahelyett, hogy elgondolkodnál a cikkeken, inkább vered a melled, hogy milyen jól csinálod. Az én gyerekem is megeszi más főztjét, és én is megettem és megeszem más főztjét, pedig az én anyukám is inkább sószegényen főz a magyar átlaghoz képest.

2021. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
39%

És te honnan tudod hogy én hogy csinálom??? Tán ismersz? Nem, de a személyeakedés az marhára megy, és akkor mi vagyunk a melldöngetők. Pont azt kérdeztem hogy hol és ki írta hogy kell a mértéktelen cukor-só. Senki, ez a helyes válasz rá. És de egy kis különleges vagy mert szerinted te xartad ki a spanyolviaszt, te meg a kérdező aki külön menüt rendel a gyereknek, holott só nélkül főz.

Kicsit le kéne szállni a magas lóról. Tudod nem mindenki só meg cukorzabáló zsírdisznó, mert nem csinál ebből akkora ügyet mint te.

Veled nem érdemes vitázni. Szerintem te azért jösz fel a gyk-ra hogy legyen hova leírni hogy mennyivel kükönb vagy mint bárki más. Nevetséges.

2021. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
47%
Most látom, hogy a Béres Alexandrás ételeknél most már szerepel az összetevők listája. :)
2021. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!