Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy vezessem be a glutént?

Hogy vezessem be a glutént?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos babámmal megetettem ma fél foszfovit kekszet egy almával lereszelve. Higyan tovább? Meddig kell ezt a mennyiséget tartani? Vagy ha pár napon belül nincs baja, akkr meget a napi egy keksz? Valamint a 7 gabonás kását szeretném kipróbálni gyümölccsel vagy tízóraira vagy uzsonnára, de nagyon nem tudom menyire fokozatosan jó. Mindenhol mást mondanak és írnak..
2021. szept. 18. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Többféle verziót olvastam, hallottam. Nekem azt javasolta a védőnő, hogy egy hétig minden nap egy alkalommal tegyek egy teáskanál darált kekszet a gyümölcsbe amit adok neki. Ha nem jön ki rajta semmi nyavalya akkor folytathatom ha ízlik neki de abba is hagyhatom. Nem lett baja. Azóta kapott már többféle glutén tartalmú ételt. Most 10 hónapos
2021. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!