Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy álltok 8 hó körüli...

Hogy álltok 8 hó körüli anyatejes babátok hozzátáplálásával?

Figyelt kérdés

Mi kb. sehogy. Ebédre 4 kanál főzelék, uzsira 6 kanál tejpép. Ennyi.

Harmadik gyerek, de úgy néz ki, ő kifog rajtam...


2021. dec. 27. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Ne aggódj, nem vagytok elkésve semmivel.

Nekünk is kellett egy kis idő, mire megérett rá

2021. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Ha vigasztal, a lányom most 1,5 éves, és neki így karácsonyra kapcsolták fel az étvágyát, eddig kb mutatóban evett bármit is, bár azért most sem mondanám nagy étvágyúnak. Referenciaként: most már legalább egy mandarint és fél banánt meg tud enni a nap folyamán.

13 hónapos volt, mikor egyáltalán el mertem hagyni az ebéd utáni szopit, mert akkor látszólag evett annyit, hogy elégnek tűnjön, szóval kvázi akkor "váltottunk ki" étkezést. Nálunk első gyerek, szóval nem nagyon van összehasonlítási alap, de gondoltam ez a példa segít elfogadni a helyzeted.

2021. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Napi 1x nyammogott egy kis gyümölcsöt. Mellè kifejezetten dagi volt, de màr lèpegetett ès sokat mozgott.

Majd eszik mikor nagyobb lesz, felesleges ezen aggòdni

2021. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugtattatok!
2021. dec. 27. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Én 2 évig szoptattam igény szerint. Szóval kapott minden étkezés után legalább 1.5 évig.


Magyarul én nem váltottam ki étkezéseket egyáltalán. Valahogy 2 év alatt kialakult. (az utolsó fél évben inkább már csak este szopott).

2021. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!