Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónapos baba hozzátáplálásán...

6 hónapos baba hozzátáplálásánál elég ha anyatejet kap vagy kell neki víz is?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Szia! Mi is 6 hónaposan kezdtük,de most tartunk ott,hogy pár korty vizet iszik csőrös üvegből. Eddig kiköpte. Úgy csináltam,hogy ne lakjon teljesen be és kaja után még ment cicire. Ha már jobban elfogadja a vizet,akkor váltok ki egy tízórait pl. De igazából a kaja se nagyon érdekli,lassan haladunk. Csak a cici érdekli. :D

8 hónapos

2021. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Kínáld meg minden kanalas etetés után vízzel.
2021. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Én még anyatej mellé is megkínáltam vízzel
2021. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én minden étkezés után megkínáltam vízzel. Nem azért, mert szomjas vagy mert szüksége van rá, hiszen evett kb 3 kanállal a püréből. Inkább azért, hogy megismerje, szokja az ízét, magát az ivást, a módját stb.
2021. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Ilyenkor még ismerkedni fog a dologgal, de igen 6 hónaposan szép lassan a vízivást is időszerű bevezetni. Nem fog menni egyről a kettőre.


11 hónapos a babám és most odáig jutottunk, hogy néha majdnem megiszik 2 deci vizet egy nap alatt.

Kínálgatom játék közben is, evés közben és után, babakocsiban, reggelente, de csak kortyolgat.

2021. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Érdemes szoktatni hozzá. Én igény szerint szoptattam 2 évig. De hozzátáplálástól adtam vizet is.
2021. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Èn kb. 8 honapis koratól adtam addig minimalis adagot kóstolgatott csak.
2021. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En is adok neki vizet, 6,5 hónapos. Ti miből kínáljátok? Én most svéd itatopoharat használok. Cumisüveget már nem szeretnék, esetleg más tipp?
2021. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sima műanyag pohárból adtam neki, ikeásból. Nekünk nem volt cumisüveg sem, a cici után rögtön pohárból tanult meg inni
2021. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáltam svéd poharat,csőröset,egyik se jött be igazán. Cumisüveget kb.nem is ismeri a fiam. Még próbálgatok,míg rájövök mi a nyerő nála.
2021. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!