Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Írnátok nekem lègyszi ötleteket ?

Írnátok nekem lègyszi ötleteket ?

Figyelt kérdés

Zöldség kombináció èrdekelne 7-8hónapos babának.

Mi mivel finom? Miket szoktatok kèszíteni?



2022. jan. 5. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Zöldséges krumplipüré , mindennel ami már be van vezetve és nem okoz pocakfájást neki. (Pl Répa, brokkoli, fehérrépa, karfiol, zöldbab)

Némi főtt csirkemell is mehet bele és botmixerrel össze, nekünk bevált, még én is imádom :)

2022. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Cekla, edesburi, csmell vagy máj,
2022. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hal krumplipurevel,csirkemell ceklaval,fozelékek,zoldseg levesek,húslevesek,lazac esetleg,spenot(heti 1x eheti)persze mindent mixelek,en ezeket adom a 8 es fel honapos lanyomnak:)
2022. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a boltiakat, és másold le házilag.
2022. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mai ebédje 7 hónaposomnak: paszternák-brokkoli püré csirkemellel, Sinlac rizspéppel és napraforgó olajjal.


Ilyeneket szokott még enni hússal vagy anélkül:

almás krumpli, sárgarépás krumpli, gesztenyés krumpli, sütőtökös krumpli, almás cékla, sárgarépa-fehérrépa püré, paradicsomos krumpli, zöldborsó krumplival, zöldborsó fehér/sárgarépával, almás sütőtök, sárgarépás sütőtök.

2022. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!