Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7-8 hónapos babának írnátok...

7-8 hónapos babának írnátok ebéd ötleteket?

Figyelt kérdés
Megrekedtem a krumpli, répa, cékla, sütőtök, brokkoli, hús kombinációknál. Mit adhatnék még?

2016. máj. 9. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
paradicsom(os krumpli), zöldborsó, spenót, (fejes)saláta, gesztenye, de alma, barack is mehet a főzelékfélékbe, hússal, krumplival.
2016. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

párolt alma-cékla-csirkemell ez volt a favorit

meg alma-brokkoli-csirkemell.

meg

spagetti-paradicsom-sajt (paradicsomot mondjuk még nem lehet, de csinálahtod helyette tejföl-sajt-spagetti.

és akkor így darálod össze. Persze előtte vezesd be a tejfölt, 8 hónaposan már be lehet.

2016. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a paradicsomot elvileg csak a héja miatt nem lehet. paradicsomszószt (sűrített paradicsomból) simán evett ennyi idősen a gyerekem husival, krumplival, rizzsel, tésztával.
2016. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem a héja miatt, hanem a magja miatt. allergizálhat ugyanis a paradicsom. a lányomon meg is jelent mindig 1-1 pötty, de mivel ennél durvább dolgot nem okozott, heti egyszer-kétszer adtam neki, mivel nyár volt és saját termés, nem tudtam megállni. de szépen kinőtte, most is marokszám eszi naponta a parit, imádja és semmi baja tőle.. szóval ahogy a táblázat írja 9-10 hós kor körül asszem, nyugodtan bevezetheted, úgyis akkor lesz szezonja, most még szerintem ne erőltesd. jó a sajtos verzió is.
2016. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyébként grízes tésztát is darálhatsz így le ha van egy jó kis darálód, vagy bármit, lényegében csak a fantázia szab neki határt. mivel a lányomnak 14 hónapos koráig nem volt foga, ezért én gyakorlatilag felnőtt ételeket is simán daráltam neki: tarhonyás lecsós, főzelékeket, rizses húst szaftal, meg bármit.
2016. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!