Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Egy majdnem 9 hónapos eheti...

Egy majdnem 9 hónapos eheti azt amit magunknak főzök?

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 12:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

#8 most már az az általános, hogy minden allergént vezessünk be még 1 éves kor alatt. Az is egyre inkább nyilvánvaló, hogy a hozzátáplálási táblázatoknak (amiből kb annyiféle van, mint ahány védőnő, aki kiosztja) szintén semmi értelme. Szóval tulajdonképpen mire alapozod, hogy nem érett a babák emésztőrendszere mondjuk egy jó kis paprikás csirkére nokedlivel? Vagy fokhagymás sült halfilére grillezett zöldségekkel és bulgurral? Esetleg kis tejszínes-csirkés tésztára? A lányom mindezeket imádta már 6-7 hónaposan is, és még csak turmixolni se kellett, ette kézzel, fogak nélkül is simán. Ha bármire érzékeny lett volna, az egyből kiderül, azzal utána értelemszerűen óvatos az ember, de ha a kérdező gyerekénél se volt még gond semmivel, akkor miért parázzon?

Ja, és kb 10 hónapos volt, mikor bejött az eperszezon, gondolhatod, hogy nem kíméltem meg tőle.

2022. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
8.5 hós koruktól azt és olyan formában eszik a gyerekeim, mint mi.
2022. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van 11. Az én kisfiam pl szezonjában kapott epret, málnát is. 8-9 hónapos lehetett. Semmi baja nem lett tőle. Nyilván reggel adtam hogy időbe kiderüljön ha bajt okoz. Lehet mindent csak ésszel.
2022. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%
Hogyha olyan ételekből és fűszerekből van, ami már be van nála vezetve, és eheti a korához képest, akkor igen.
2022. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!