Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen etetőszéket ajánlanátok?

Milyen etetőszéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Amiket néztem :

Kinderkraft yummy

Preg perego príma

Freeon Sven

Lorelli party

Chipolino maxi



Teljesen elvesztem a kínálatban :D



2022. febr. 14. 20:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%
Ikea.
2022. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Az ikeas nem dönthető , abba nem tudom belerakni a babát aki még nem ül magától.
2022. febr. 14. 20:52
 3/30 anonim ***** válasza:
39%
A dönthetőben meg tök jó lesz, ha magától folyik hátra a cucc és félre nyel. Ikea. De egyébként meg pihenőszék vagy autós hordozó. Nem kell megvenni a felesleges, drága szrt, amiket takarítani is rémálom.
2022. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
40%
Arra a pár hétre szerintem is jó a hordozó, aztán meg az ikeás a legpraktikusabb. Az így megspórolt tízezrekből meg menjetek el kirándulni.
2022. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
47%
Én is az autós hordozót használom. 🤷
2022. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%

Hiába van lepontozva az első, tök igaza van!

Mi is megvettük az első gyereknek az ilyen-olyan dönthető, állítható, hiper-szuper etetőszéket. Mondanom sem kell, hogy utáltam! Mindenhova be bír folyni minden, rémálom takarítani. Ormótlan nagy, sok helyet foglal, oda sem fér normálisan az asztalhoz és igazából a gyerek sem szerette. És amúgy is, ameddig nem tudott ülni, addig pihenőszékben vagy hordozóban etettem.

Másodiknak már csak ikea-sat vettünk. Tökéletes!

2022. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
44%
IKEA Antilop. Amíg nem ül önállóan, pihenőszék.
2022. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
60%

Peg Perego Siesta follow me van nekünk. Én nagyon szeretem, és a lányom is. Praktikus nagyon, ő sokáig nem ült stabilan így megdöntve használtuk. Könnyen mozgatható, tálca is nagyon praktikus, a textilbőr huzat egyszerűen tisztítható.

Anyukámékhoz vettem egy ikeásat. Borzalom. Hiába ül a baba, nincs lábtartó rajta, össze vissza dülöngél benne, ahogy keresi a stabil ülést. Szerintem egy éves kor felett esetleg bele lehet rakni a gyereket.

A lábtartó nagyon fontos a választásnál szerintem.

2022. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
Peg Perego Prima Pappa Follow me van nekünk, második gyerekkel használjuk, tökéletes állapotban van a műbőr meg minden. A pihenőszék része a kicsivel nagyon hasznos, tök jókat nézelődik benne, illetve etetni is így fogjuk majd döntve ameddig nem tud ülni, hogy nyelne félre, nincs benne mélyebben mint egy hordozóban vagy pihenőszékben, nyilván nem fektetve etetem... Takarítani sem nehéz, kiporszívózom aztán letörlöm egy popsitörlővel, voilá, szuperbonyolult. Helyet sem foglal sokat, össze szoktam csukni egy mozdulattal és beteszem a beépített szekrénybe ha nem használjuk. Nekünk bevált, nagyon szeretjük, nyugodt szívvel ajánlom másnak is.
2022. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
Szinten peg perego prima pappá follow me. Én is imádom. Előtte próbálkoztunk az ikeással de azt tényleg csak nagyobb gyereknek és rövid távra ajánlanám (1-1x rokonoknál vagy étteremben)
2022. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!