Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamint szedtéte...

Melyik terhesvitamint szedtétek/ajánlanátok? Szedtétek már terhesség előtt is?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

én elevitet szedek. azóta, hogy elhatároztuk, gyereket szeretnénk.

a nődokim azt mondta, mindegy milyen terhesvitamint, csak szedjek (első vizsgálat, nem tudta még hogy szedek)

2021. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dm saját márkással tökéletes vérképem volt végig, nem romlottak el a fogaim sem, szóval nekem teljesen jól bevált. Az első előtt nem szedtem, a kicsik viszont gyorsan jöttek, így velük igen (még szoptattam).
2021. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gravida-t mindkét terhesség alatt. Előtte sima multivitamint szedtem.
2021. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Czeizel vitamint szedtem az orvos tanácsára
2021. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha valamikor akkor teherbeesés előtt van értelme szedni, mert mire oda jutsz, hogy terhes vagy és tudsz róla, a velőcső záródása már megtörténik, ahhoz meg folsav kell. Szóval igen, szedtem, mindkétszer, már a tervezés időszakától.
2021. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elevitet szedek, amint pozitív lett a tesztem, akkor el is kezdtem szedni.

Előző terhességem során is ezt szedtem, nekem bevált :)

2021. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
A tervezős időszakban mindkét alkalommal elevitet szedtem, 1. várandóságom alatt gravidát, mert tesóm azt ajánlotta, a 2. alkalommal elevitet, mert azt a védőnőm ajánlotta. Az elevit mellett kevesebb rosszullétem volt, bár nem biztos, hogy a vitamin segített, hiszen minden várandóság más.
2021. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Elevitet szedtem,aztán doki mondta,hogy inkább külön szedjek folsavat,C,D vitamint .Többre megyek vele.
2021. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességnél DM sajátmárkás tablettát szedtem végig, azóta kicsit megváltoztatták, már D3 kapszula is van hozzá

Másodiknál is ezt szedegedtem, de a nőgyógyász a Gravidát kezdte mondogatni, vettem is belőle próbára, de szédültem tőle, a DM-estől nem volt semmi bajom

2021. dec. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

GAL babavarot szedek. (Babatervezo és szoptato vagyok jelenleg)

En az előző terhesség alatt is ezt szedtem.

2021. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!