Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen etetőszéket ajánlanátok?

Milyen etetőszéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Amiket néztem :

Kinderkraft yummy

Preg perego príma

Freeon Sven

Lorelli party

Chipolino maxi



Teljesen elvesztem a kínálatban :D



2022. febr. 14. 20:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
39%
A peg perego prima pappa follow me pl mitől bonyolult? Ugyanúgy letörlöd mint az ikeast. Csak ez nem borul fel, meg nem 5k hanem 50. 🤷‍♀️
2022. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mindenképp donthetot szeretnek. A hordozót sem könnyebb kitakarítani ha valaki azt ajánlja ..sőőt
2022. febr. 15. 15:39
 23/30 anonim ***** válasza:
49%

Istenem!🤦🏼‍♀️ Az ikeas sem borul fel, hacsak valaki nem esik át rajta ugyebár😂😂

Köszi, azt a maradék 45ezret másra is el lehet költeni!

2022. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
27%
Erősebb huzat felborítja nem kell felrúgni. De akinek jó az használja. 😂
2022. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
28%
Attól hogy zsugori vagy, más szívesen megveszi 45ezerrel drágábban. Sose sajnáltam a legeslegjobbat a gyerekemtől...
2022. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
47%
A hordozót nem kell takarítani, mert arra a pár falatra lehet vigyázni. Utána maszatol, amikor már ülni tud és eszik rendesen. Felőlem arra költi mindenki, amire akarja a saját pénzét. Nálunk nem borul. Huzatban sem. Lehet, hogy ha a férjem nekirohanna, vagy a szétálló lábaiba akasztaná a lábát futás közben, akkor sodródna vele. De bármelyik másik is, szóval erre kár alapozni. Még nem esett ki belőle az enyém, de a 4 és a 3 éves se borította ki belőle. Javítsatok ki nyugodtan, de normáliséknál nem borogatják a kölyköket etetőszékestől. Van, ahol odafigyelnek.
2022. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
55%

Az első gyereknek én is megvettem a dönthetőt. Hiába volt letörölhető a huzata, egy rémálom volt tisztán tartani. A redők közé az ülésen bepotyogott minden, stb. Mire az ikreim születtek, el is adtam, mert egyszerűen nem praktikus. Egyszerű, könnyen tisztítható pihenőszékük volt, nem sajnáltam abban etetni őket, amíg nem ültek önállóan. Utána IKEA Antilop volt a tökéletes megoldás. Könnyen tisztán tartható, kisebb helyet foglal, mint a dönthető.


Nem akarlak rábeszélni, de ha lenne még száz gyerekem, százszor használnék Antilopot.

2022. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
20%
Pont nem vagyok zsugori, de köszi! 😘
2022. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
46%

Nekünk Chipolino van, nem a maxi, de egy hasonló, régebbi modell. 5 hónapos kortól tápláltunk hozzá, a lányom önállóan csak 9 (!) hónaposan ült- ennyit a pár hétről, 1-es. A pihenőszék kb pont 5 hós koráig volt jó

(utána lehúzta a súlya, szinte feküdt), 8,5 hónaposan meg már az autós hordozóba se fért bele...plusz annak a textilbélését mosogatni, agyrém lett volna, és csak lecsöppen ez-az, meg fel nem tenném a konyhaasztalra, amit leteszek pl. a dokinál a földre. Nekünk fontos, hogy mindannyian együtt együnk az asztalnál, nem etettük sose külön a földön sutyiban, max vendégségben. Én teljesen elégedett vagyok az etetőszékünkkel, panelkonyhában használjuk, nagy, de 3-an még azért elférünk tőle. Jó volt döntve, annyi hátránya volt, hogy amíg pici volt, elcsúszott oldalra, de betettem oldalra 1-1 törölközőt felcsavarva, és voilá. Sose nyelt félre, mert nem ,,fekve" etettem. Nem nagy kunszt letörölni a műanyag borítást, és szeretem a levehető, leöblíthető tálcát. Állítható a lábtartó is. Használtan vettük marketplace-en 10 ezerért, szóval nem is költöttem rá vagyonokat.

2022. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Végül a kinderkraft lett a befuto. :)
2022. márc. 2. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!