Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen etetőszéket ajánlanátok?

Milyen etetőszéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Amiket néztem :

Kinderkraft yummy

Preg perego príma

Freeon Sven

Lorelli party

Chipolino maxi



Teljesen elvesztem a kínálatban :D



2022. febr. 14. 20:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
23%

Az ikeas egy kalap sz@r, a férjem lába bele akadt, gyerekkel együtt rúgta fel anyáméknál...

Nekünk mima moon van.

Nagyon szerettük.

Nagy dög, de 70 nm a konyha+ nappali, elfer

Nem tudom Magyarországon kapni-e.

2022. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
56%
Azért egy kalap szar, mert a férjed nem tud odafigyelni?
2022. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
27%
Azért mert felborul. Egy normális etetoszekkel ezt nem tudod megcsinálni. Ja és a férjem figyelt, csak épp a másik gyerekkel fogócskazott...
2022. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
43%

Tehát nem figyelt.

Érdekes, hogy nálunk meg még egyszer se borult fel, pedig 3 fiú gyerek mellett van napi használatban.

2022. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
67%
Ikeás szék ülni nem tudó, HT-t kezdő babának semmiképpen se jó, hiába nyomatjátok.
2022. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk peg perego fallow me volt. 9 honaposan ült fel, így mi kihasznàltuk, biztos nem mocskoltam volna az autósülést vagy hurcibàltam volna pihenőszéket.

Màr nekünk is antilop van valóban jó, de ha egy gyerek nem ül fel hamar jók ezek a székek.

2022. febr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
28%
Konkrétan melyik hozzászólásban olvastad, hogy valaki azt “nyomatja”, hogy tegye bele az ülni nem tudó babát?
2022. febr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
59%
Nyilvàn a vàlaszoló úgy értette, hogy a kérdező dönthető széket akar, mint kiderült a kérdésböl, erre mindenki nyomja hogy ikea.
2022. febr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
44%
Ülni nem tudó baba nem nagyon kap pépesen kívül kb semmit. Ahhoz meg elég a pihenőszék vagy autós hordozó. Ha már tud ülni, akkor egy könnyen takarítható, egyszerű, amúgy stabil darab a logikus választás. Ezért írtuk az ikea széket. Csak itt valaki szerint a szék hibája, hogy a férje fogócska közben elsodorta gyerekkel együtt.
2022. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésből számomra nem derült ki!🤷🏼‍♀️

Az volt a kérdés milyet ajánlunk! Nem voltak feltételek!

Ameddig nem tudtak ülni a gyerekeim, addig nem is csaptak nagy evészetet. Azzal a néhány kanál pürével soha nem koszoltuk össze a pihenőszéket!

1 éves koruktól viszont már egyedül akartak enni. Sokkal egyszerűbb tisztán tartani egy egyszerűbb széket!

2022. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!