Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Elkezdenétek a hozzátáplálást...

Elkezdenétek a hozzátáplálást 2-3 hét erejéig, ha aztán 1 hét kimaradna utána, azután pedig még 1 hét múlva tölti be a 7 hónapot?

Figyelt kérdés
2022. aug. 1. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Igen.
2022. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsire nem adunk: a naggyal hetek maradtak ki mert pl: sokszor volt kórházban és ott én sose vacakoltam. Mások folytatták bent is, én örültem, hogy a tápszert megeszi. De ő eleve rossz evő volt.

A kicsi viszont reklamált volna, ha vissza merészeltem volna térni akár csak egy hétig a full anyatejre, mert ő olyan jó evő volt. Onnantól hogy elkezdtük (neki blw-vel), követelte.

Nyaralás miatt akarsz szünetet?

2022. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, nyaralás lesz és már előre tudom hogy sem időm sem kedvem nem lesz abban a pár napban is ilyenekkel foglalkozni. Nyilván a gyereket el kell látni ezt tudom, de szeretnék pihenni is, kikapcsolódni, és tényleg csak a legszükségesebbeket megcsinálni. Pl magunkra se fogok főzni, ugye takarítani is a személyzet fog.
2022. aug. 3. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!